Čtvrtek, 08 Březen 2018 06:50

Zimní přestávka v Divizi skončila a my si Vás dovolujeme pozvat na zápas prvního jarního kola. V sobotu 10.3. se na Souši představí jedenáctý celek po podzimní části soutěže – FK Seko LOUNY.

Z posledního zápasu na Meteoru přivezli Louny domů důležité dva body, když po penaltách zvítězili 3:2.

Za podzimní část sezony Louny získaly 18 bodů za bilanci 4-3-0-8 při skóre 24:29.

Nám se minulý zápas, v prvním kole letošního ročníku, vůbec nepovedl. Zápas rozhodlo tragických posledních patnáct minut prvního poločasu, kdy jsme obdrželi 3 branky, z toho dvě v 45. minutě!

Louny zaslouženě zvítězily 3:0 byť soušáci jim jejich vstřelené branky doslova darovali.

V sobotu tak máme soupeři co vracet a budeme chtít potvrdit, že třetí místo po podzimu, našim hráčům patří zaslouženě.

Zápas FK Baník Souš – FK SEKO Louny začíná v sobotu 10.3. od 14.30 hodin na Souši.