Úterý, 27 Únor 2018 13:26

FK Baník Souš – Uhelné sklady Praha 4 : 0 ( 1 : 0 )

Branky: Karlovec 2x, Vávra 1x, vlastní

Další přípravné utkání sehrálo divizní mužstvo FK Baníku Souš na svém hřišti v sobotním mrazivém dopoledni.

Tentokrát domácí hráči přivítali celek Uhelné sklady Praha hrající Pražský přebor. První poločas byl vyrovnaný a brankově se prosadili domácí hráči, poté co jedinou branku v poločase vstřelil Karlovec. Druhý poločas už byl v režii domácího celku, ačkoliv hostující celek z Prahy zanechal zde v Mostě dobrý dojem.

V domácím celku se opět v brance objevil nestárnoucí nestor soušské kopané Michal Unger zvaný „Jumbo“, který ze svého brankářského umění nic nezapomněl a po celý zápas si udržel čisté konto.

Trenér domácích Petr Johana :

„Utkání v němž jsme byli lepším týmem se zlomilo až vlastním gólem soupeře na 2:0.

Do té doby jsme byli často nepřesní v rozehrávce při zakládání útoků a soupeř často lehce získával míč na naší polovině a převážně z toho pramenili jeho šance. Poté jsme již soupeře k ničemu nepustili a přidali ještě další dvě branky. Pozitivum tohoto utkání je první nula na kontě obdržených branek v zimní přípravě."

Sestava: Unger - Horák( 45.Hlaváček M.), Chábera, Bohata P., Pátek – Nobst (70.Horák), Christof (45. Vávra) - Popelka, Ducháček (70. Christof), Zápotocký - Karlovec