Úterý, 13 Únor 2018 11:20

FK Baník Souš – Olympia Březová 2 : 2 ( 1 : 0 )

Branky : Karlovec, Nobst

Uplynulou sobotu sehrálo divizní mužstvo FK Baníku Souš další přátelské utkání v řadě na svém hřišti. Tentokrát domácí hráči přivítali divizní celek z karlovarského kraje Olympii Březovou.

První poločas měli pod kontrolou domácí hráči, měli víc ze hry a také i více brankových příležitostí, ty však neproměnili a v konečném účtování jim to chybělo.

Druhý poločas byl ze strany domácích již vlažnější, došlo i ke dvěma zraněním, a to u Dolejšího a poté u Chábery.

Věříme, že tato zranění budou jenom drobná. Hosté dokázali v závěru utkání v poslední minutě vyrovnat, a tak další přípravné utkání skončilo remízou 2-2.

Trenér domácích Petr Johana: „Další přípravné utkání, které bylo pod naší kontrolou celý první poločas. Kdy jsme kromě vstřelené branky měli ještě další dvě 100% šance po centrech ze strany. Soupeř se kromě jedné šance, kdy nastřelil břevno do dalších nedostával.

Druhý poločas jsme už soupeře nechali více hrát. Nebyli jsme již tolik koncentrovaní, zodpovědní a důslední jako v prvním poločase. Dělali jsme velké chyby v rozehrávce před naší brankou, z nichž nás soupeř potrestal a v poslední minutě i vyrovnal."

Sestava: Bohata T. - Matyáš, Prokop, Chábera, Pátek-Hlaváček M., Christof - Zápotocký, Dolejší, Vávra - Karlovec

Střídali: Bohata P., Kadlec, Nobst