• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
Středa, 07 Únor 2018 09:36

news

FK Baník Souš – FK Litoměřice 2 : 4 ( 2:1 )

Branky Souše : Karlovec, Popelka

Hráči Baníku Souš v sobotu sehráli další kvalitní přípravné utkání na svém hřišti s celkem hrající ČFL FK Litoměřice.

Prvních 10 minut utkání byli aktivnější hosté, ale poté převzali iniciativu domácí hráči, což dokumentovalo i dvoubrankové vedení a to po standartních situací, které využili Karlovec a Popelka. Hosté v závěru poločasu stačili ještě snížit na rozdíl jedné branky.

Ve druhém poločase měli domácí stále převahu, ale tuto brankově nevyužili. Od 60 minuty již byli na hřišti lepším týmem hosté z Litoměřic a utkání ovládli a zvítězili 2:4. Pro soušský tým se však jednalo o velmi kvalitní přípravný zápas.

Trenér domácích Petr Johana :

„Dobré přípravné utkání, které bylo do 60 minuty vyrovnané. Troufám si říct, že jsme byli do té 60 minuty lepší týmem, ale neproměnili jsme na začátku druhé půle dvě šance na 3:1 a od té doby už bylo na hřišti jen jedno mužstvo.

Ve druhém poločase jsme již nebyli tak aktivní a důslední, neudrželi jsme tolik míč na hrotu a byli nepřesní v kombinaci. Tím jsme dovolili soupeři celkem snadno toto utkání otočit.“

Sestava:

Bohata T.- Prokop (45.Zápotocký), Bohata P., Chábera, Pátek-Hlaváček M.(70.Prokop), Christof (70.Nobst) - Ducháček(45.Matyáš), Dolejší, Popelka (70.Ducháček )- Karlovec (45.Vávra)

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR