Pondělí, 29 Leden 2018 09:29

FK Baník Souš – FK Ostrov 2 : 4 ( 0:2 )

V sobotu sehrálo divizní mužstvo FK Baník Souš další přátelské utkání na svém hřišti s vedoucím celkem tabulky krajského přeboru Karlovarského kraje FK Ostrov.

V utkání lepším herním dojmem působili překvapivě hosté, kteří také v prvním poločase vedli 2:0 a to ještě neproměnili pokutový kop, který bravurně na dvakrát zlikvidoval domácí brankař Tomáš Bohata.

Domácí celek se v utkání právě s Ostrovem potýkal s nedostatkem hráčů, když jich na hru bylo jen 11 a na střídání byl připraven Kovář ze staré gardy Souše a také domácí trenér Johana, který v závěru musel cca. 15 minut hrát, neboť došlo ke zranění hráče Vávry.

Nedostatek hráčů je zapříčiněn zraněním, nemocemi a pracovními povinnostmi. Přesto však je nutné konstatovat, že celek hostí z Ostrova zaslouženě toto přípravné utkání vyhrál.

Trenér domácích Petr Johana:

„Toto utkání jsme odehráli pouze v 11 hráčích (nemoci, zranění, práce), ale oproti utkání s Brozanami nám chyběla rychlost, nasazení, a větší vůle po vítězství. Hosté zaslouženě vyhráli a nám nic jiného nezbývá než dál se připravovat v zimní přípravě na blížící se mistrovská utkání. Doufám, že chybějící hráči se brzy uzdraví a budou moci naplno trénovat.“