Pondělí, 22 Leden 2018 12:32

SK Sokol Brozany - FK Baník Souš 4 :4 (1:1)

Za krásného slunného dopoledne sehráli hráči Baníku Souš další přátelské utkání s účastníkem ČFL celkem Sokol Brozany. Utkání bylo odehráno na UMT v Brozanech.

V utkání měli po celý zápas převahu právě hráči ze Souše. Utkání mělo svižné tempu s celou řadou pohledných akcí, a to především ze strany Baníku Souš.

Domácí se chvílemi jenom bránili a odvraceli se valící útoky ze strany hostů. I když nakonec utkání skončilo remízou, obraz hry tomu nenapovídal.

Vše jasně vystihl ve svém komentáři trenér hostí Petr Johana.

Trenér hostů Petr Johana:

„Odehráli jsme dobrý zápas s celkem z vyšší soutěže, který ovšem začínal teprve zimní přípravu a jejich hráči se viděli poprvé v letošním roce. V utkání jsme měli převahu, velké množství pohledných akcí, nebo náznaku akcí jsme nedotáhli do konce.

Mrzí mě, že jsme v závěru utkání v posledních 5- ti minutách si nechali vstřelit zbytečné dvě branky a utkání tak domácí zremizovali. Vedli jsme 3-1 a 4-2 což bylo povzbuzující, ale zbytečné chyby v obraně nás stáli lepší výsledek. Hráčům bych chtěl poděkovat za kvalitně odvedený výkon.“

Sestava:

Bohata T. - Prokop, Bohata P., Chábera, Pátek- Christof, Nobst- Popelka, Hlaváček M., Štefko- Kadlec

Střídali: Horák, Ducháček, Vávra

Branky : Štefko 2x, Vávra,Nobst