Úterý, 16 Leden 2018 15:13

FK Baník Souš –  Sokol Srbice  2 : 2   (1:2)

Uplynulou sobotu sehrálo divizní mužstvo FK Baník Souš první přátelské utkání na svém hřišti s účastníkem krajského přeboru Ústeckého kraje celkem Sokol Srbice.
V utkání lepším herním dojmem působili překvapivě hosté, kteří také 2-0 vedli a domácímu celku se podařilo až v závěru utkání vyrovnat na konečných 2-2.
Za vše vypovídá komentář trenéra domácího celku.
Trenér domácích Petr Johana :
"První utkání v přípravě se nám moc nepovedlo, zkusili jsme si ho odehrát celé  v jiném rozestavení.  Utkání se nám moc nevydařilo co se obranné činnosti týče a v prvním poločase jsme toho nepředvedli moc ani ve hře dopředu.
Druhá půle už byla lepší do ofenzivy, ale pořád jsme měli velké problémy s obranou fází celého mužstva! Hosté byli po celé utkání důraznější , rychlejší a dravější! Remíza je pro nás po průběhu malé vítězství. Soupeř měl  totiž spoustu brejkových situací, které  naštěstí pro nás neproměnil.
"

Sestava:
Bohata - Matyáš, Bohata P., Chábera- Christof- Popelka, Hlaváček M., Nobst, Štefko- Karlovec, Vávra
Střídali:    Dolejší, Horák, Prokop, Pátek, Kadlec
Branky :  Nobst a Pátek