Pondělí, 15 Leden 2018 14:17

V Městské sportovní hale se konal v neděli 14.1.2018 halový turnaj pro malé fotbalisty ročníku narození 2012 a mladší.

Tento turnaj se hrál souběžně na dvou hřištích na 4 coervrovské(malé) branky s mantinely. Hrací doba byla 10minut a hráli 3 hráči proti 3 bez brankáře.

Na turnaji tygříci odehráli 7 dvojutkání. Postupně hráli proti SK Ervěnice-Jirkov, Junioru Chomutov A i B, SK Slaný, FA Bohemians, Baníku Sokolov a FK Neratovice-Byškovice. Nehrálo se na výsledky. Na konci turnaje byl každý tým vyhlášen jako vítěz a všichni hráči odměněni zlatými medailemi a sladkostmi.

Trenéři Johana a Zápotocký:

„Turnaj si tygříci užili. Každé utkání odehráli s velkým nasazením a chutí nastřílet co nejvíce branek. Ke konci už sice bylo vidět, že tygříkům docházejí síly, ale nevzdali se a makali až do konce. Odměnou za jejich snahu bylo, že každý tygřík, který se turnaje zúčastnil vstřelil minimálně jednu branku. Chválíme všechny za předvedené výkony a rodičům děkujeme za jejich podporu a neustálé povzbuzování.“