Pondělí, 20 Listopad 2017 07:57

newsZ důvodu chladného počasí se tréninkový proces nejmenších fotbalistů Baníku Souš přesunul dočasně z přírodního travnatého prostředí na parkety tělocvičny Baníku Souš.

Přestože trenéři zahájili čtvrteční tréninkovou jednotku tradičním způsobem – rozcvičkou, tak po několika minutách „rozproudění krve“ překvapila všechny přítomné svou návštěvou dětská lékařka a zároveň senátorka českého parlamentu paní Alena Dernerová.

Paní Dernerová je uznávanou dětskou neuroložkou a v rámci své profese pomáhá dětem, kteří měli, ale i neměli toliko štěstí na začátku svého života procitnout bez zdravotní zátěže. A tak nejen v rámci „symboliky“ přijala nabídku vedení Baníku Souš a stala se patronkou právě těch nejmenších sportovců klubu – Soušských tygříků, kteří se snaží „procitnout“ do života fotbalového.

Paní doktorka ocenila velký zápal dětí a o tom, jaké to bylo příjemné setkání, podává důkaz společná fotografie.

Vedení Baníku Souš tímto děkuje paní senátorce, že nejen ty nejmenší hráče podporuje v jejich sportovním „zápalu“.

Výkonný výbor Baníku Souš