Středa, 15 Listopad 2017 08:32

Již tento pátek přivítají na Souši naši muži třetí tým tabulky Fortuna divize B – TJ Sokol Hostouň.

Čeká nás druhý zápas po sobě, kdy nastoupíme proti celku z čela tabulky. Našemu soupeři se letos velmi daří. Zatím získal 29 bodů s bilancí 9-1-0-4. Na náš tým, který je na pátém místě, má náskok dva body.

V minulém kole Hostouň porazila doma pražský Meteor 1:0.

V minulé sezoně v podzimním zápase na hřišti soupeře jsme remizovali 1:1 a po pokutových kopech. Rozhodly penalty č. 21 a č. 22, jejichž exekutoři byli oba brankáři. A jelikož naši brankáři do té doby při brankářském tréninku "pětky" kopáním netrénovali, tak jsme neproměnili. Bonusový bod tak zůstal v Hostouni.

Jarní odveta byla velmi bohatá na branky, padlo jich celkem devět. Naši výhru 5:4 zařídil dvě minuty před koncem Hynek.

Zápas FK Baník Souš – TJ Sokol Hostouň začíná v pátek 17.11. od 13:30.