• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
Čtvrtek, 09 Listopad 2017 09:13

news

Vzhledem ke špatnému stavu hrací plochy v Českém Brodě bude odehrán zápas 14.kola fotbalové Fortuna Divize B SK Český Brod – FK Baník Souš na naší půdě.

V sobotu 11.11. od 14:00 hodin tedy přivítáme na Souši třetí tým tabulky – SK Český Brod.

Našemu soupeři se v podzimní části sezony velice daří. Již 9x zvítězil a nastřílel 31 branek, což je nejvíce ze všech týmů skupiny B. Souš ztrácí před tímto kolem na Český Brod 3 body a toto manko se naši hráči budou snažit doma smazat.

V minulém kole náš soupeř zvítězil na půdě Meteoru jednoznačně 3:0.

V minulé sezoně v podzimním zápase na našem hřišti se nám podařilo získat dva body. Po, z naší strany, nevýrazném prvním poločase, který jsme prohráli 0:1, zabrala důrazná přestávková domluva našeho trenéra. Díky naší zvýšené aktivitě hosté v 76. minutě faulovali Štípka v pokutovém území a Pátek bezpečně z penalty vyrovnal. V následných pokutových kopech podržel náš tým brankář Hanus a bonusový bod tak zůstal doma.

V jarní odvetě na hřišti soupeře jsme po vyrovnaném zápase díky naší mizerné produktivitě podlehli Českému Brodu 1:4. Přitom, kdybychom využili naše brankové příležitosti, mohli jsme si tři body odvézt na Souš my.

Věříme, že naši hráči využijí domácího prostředí a Vaší podpory a na Souši bude k vidění kvalitní fotbal.

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR