Pátek, 03 Listopad 2017 08:31

Naši muži přivítají v sobotu na Souši aktuálně druhý tým tabulky fotbalové Fortuna Divize B – SK Kladno.

Náš tým před víkendovým kolem na pátém místě ztrácí na Kladno dva body.

Našemu soupeři se letos na podzim velmi daří. Získal již 25 bodů za bilanci 7-2-0-3.

V minulém kole porazilo doma Kladno pražský Meteor 3:1.

V minulé sezóně v podzimním zápase jsme na Kladně podlehli 1:2. Zápas jsme dobře rozehráli a v průběhu prvního poločasu jsme měli převahu. Od 27. minuty jsme dokonce vedli. Avšak našimi hrubými chybami a naivní hrou jsme soupeři darovali tři body.

Jarní odveta na našem hřiště se bohužel nesla ve stejném duchu. Po katastrofickém prvním poločase, kdy veškeré pokyny na předzápasové přípravě přišly vniveč, nás Kladno za naši naivitu a chyby hrubě potrestalo. Výsledkem byly tři góly v naší síti a z toho dva do prázdné branky.

Zápas FK Baník Souš – SK Kladno začíná v sobotu 4.11. od 14:00 hodin.