• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
Úterý, 31 Říjen 2017 11:59

news

FC Nový Bor - FK Baník Souš 0 : 1 (0:1)

Branky : 29. minuta Kadlec

K dalšímu zápasu zajížděli hráči FK Baníku Souš k poslednímu celku tabulky Divize skupiny „B“, který doposavad získal pouze jeden bod. Z toho vyplývá, že Souš jela vyhrát a získat povinné tři body do tabulky, která je letos velmi vyrovnaná.

Ani jedno mužstvo nezačalo zápas nijak ustrašeně. Oba soupeři se od samého počátku pouštěli do útočných akcí. V 5. minutě přišel první velký náznak gólové šance, kterou mělo domácí mužstvo. Krásná přihrávka za hostující obranu skončila na malém vápně postavením mimo hru.

Jako by toto varování bylo pro hráče Souše impulsem začít hrát fotbal. Od toho okamžiku začali přebírat iniciativu a začali přicházet i šance.

V 8. minutě Chábera posílá na pravou stranu, za obranu domácích, přihrávku, kterou u brankové čáry mezi malým a velkým vápnem přebral Kadlec a snažil se míč propasírovat k přední tyč, ale od domácí obrany se míč odráží na roh velkého vápna, kde z náběhu pálil Hlaváček, jeho přízemní střelu vytěsnil domácí gólman na roh. Z levé strany zahrával autor předchozí střely rohový kop, který na hranici malého vápna našel Dolejšího, ale jeho hlavičku vyráží reflexivně domácí brankář.

V 11. minutě z pravé strany hosté centrují míč do pokutového území, který nachází na malém vápně Kadlece, který z otočky pálí přímo do domácího brankáře.

Ve 12. minutě se dostali ke slovu také domácí. Brejk po pravé straně hasil Popelka faulem. Nebezpečný přímý volný kop z pravé strany proletěl skrumáží a skončil těsně vedle levé tyče hostující branky V 18. minutě po hlavičkovém souboji před pokutovým územím domácích se dostává míč na levou stranu pokutového území ke zcela volnému Popelkovi, tomu se ale střela levou nohou příliš nevydařila a domácí obrana ji odvrátila za brankovou čáru. V této fázi hry byli hosté opravdu lepším mužstvem, hra se odehrávala především na polovině domácích.

Ve 23. minutě z pravé strany centruje nebezpečně Popelka, ale domácí obrana odvrací. Ve 27. minutě po delší době se ke slovu dostávají i domácí a jejich rychlý protiútok po pravé straně zakončují domácí útočníci hlavičkou vedle levé tyče branky hostujícího brankaře Hanuse.

Ve 29. minutě unikl Hlaváček po levé straně, přesně přihrává na hranici malého vápna Štípkovi, ten tísněn dvěma domácími obránci posílá přihrávku zpět na nabíhajícího Nobsta a ten z velkého vápna střílí do levé tyče domácí branky.

Ještě ve stejné minutě přichází kýžená branka na 0:1. Přesnou uličkou vysílá Chábera Vláďu Pátka, jeho přihrávka nachází v brankovém území volného Kadlece a ten zaznamenává svou první divizní branku v životě.

Ve 34. minutě po nedovoleném zákroku zahrávají domácí hráči přímý volny kop z pravé strany, centrovaný míč nachází na pravé straně hlavičkujícího spoluhráče, ale nedůraznou hlavičku hosté odvracejí.

Ve 40. minutě po přihrávce Nobsta střílí z hranice pokutového území vedle pravé tyče Popelka. Přichází 43. minuta utkání a ze strany Souše nejpohlednější akce po ose Dolejší-Popelka-Zápotocký, jehož centr v pokutovém území nikoho z jeho spoluhráčů však nenašel.

Ve 45. minutě po rohovém kopu z pravé strany na přední tyči hlavičkuje Štípek těsně vedle branky. Do šaten se soupeři rozcházejí za stavu 0:1 pro hosty.

Druhý poločas začínají aktivněji hosté. Ve 46. minutě utkání vysílá nebezpečnou střelu Zápotocký, ale domácí brankař tuto šanci likviduje.

Ve 49. minutě po úniku Hlaváčka se odražený míč dostává ke Kadlecovi, který nebezpečně střílí z rohu velkého vápna. V 50. minutě domácí útočník unikající po pravé straně nachází svého spoluhráče v pokutovém území, ten příležitost zahazuje a střílí vedle pravé tyče hostující branky.

V 51. minutě po pravé straně pronikl Kadlec a přesně přihrál nabíhajícímu Štípkovi, který trefil přímo ve středu branky stojícího gólmana.

V 52. minutě další pěkná kombinace hostů, která končí ve vápně nepřesnou finální přihrávkou. V 55.minutě z pravé strany zahrává Hlaváček rohový kop, centrovaný míč našel hlavu Štípka, ale ten těsně minul pravou tyč domácí branky.

V 56. minutě hosté pálí z hranice pokutového území vysoko nad. Hra hostí přestává být tak energická, přestože mají i nadále více ze hry, ale domácí se čím dál tím více začínají dostávat do zápasu.

V 59. minutě opět se domácí pokouší ohrozit hostující branku. V 60.minutě přejímá na levé straně dlouhý pas hostující Popelka, ale po rychlé kličce zakončuje vedle pravé tyče.

V 64. minutě po pravé straně unikající domácí útočník zakončuje do pravé boční sítě hostující branky V 66. minutě krásnou ulici k centru nevyužil Popelka.

V 69. minutě po rohovém kopu z levé strany zakončuje hlavou Bohata. Jeho lehkou hlavičku, před brankovou čarou, odkopává domácí obrana. Ještě ve stejné minutě vysílají z 25 m těsně vedle levé tyče krásnou a nebezpečnou střelu domácí. Po této akci dochází v hostujícím mužstvu ke střídání, Zápotockého střídá Ducháček.

V 70. minutě čerstvý Ducháček dostává míč na levé straně a střílí nebezpečně za hranicí velkého vápna.

V 72. minutě se opět Ducháček uvolnil na levé straně uvnitř pokutového území a tvrdě vypálil, ale domácí brankář střelu vyrazil, hosté se dostali k odraženému balónu, ale Dolejší vysoko přestřelil.

Do konce utkání se nic zásadního neudálo, a tak si z Nového Boru hráči FK Baníku Souš vezou hubenou výhru 0:1.

Hodnocení hostujícího trenéra Petra Johany:

„Zasloužené venkovní vítězství, ve kterém jsme si vytvořili spoustu dalších jasných brankových příležitostí. Bohužel se nám je nepodařilo proměnit a díky tomu jsme museli o toto vítězství bojovat do poslední minuty.“

Sestava :

Hanus – Popelka ,Bohata, Chábera, Pátek – Nobst , Dolejší – Hlaváček, Štípek ( 90.min. Bohata T.) , Zápotocký (67. min. Ducháček ) – Kadlec ( 77. min. Vávra )

Rozhodčí : Kazda – Erlebach, Šedivka

Delegát Fačr : Vaniš František

ŽK : 3-2

ČK : 0- 0

Diváci : 98

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR