• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
Pátek, 27 Říjen 2017 07:08

news

Ve 12.kole fotbalové Fortuna Divize B čeká naše muže v sobotu cesta na hřiště zatím posledního celku soutěže – FC Nový Bor.

Našemu soupeři se v tomto ročníku vůbec nedaří. Z dosavadních jedenácti odehraných zápasů získali hráči Nového boru pouhý jeden bod, za remízu v šestém kole s Kladnem na domácím hřišti. Ani v útočníkům soupeře se příliš nedaří, pět vstřelených branek je nejhorší bilance ze všech týmů.

V minulé sezoně v podzimním zápase na našem hřišti zvítězili naši hráči jednoznačně 5:0. Naše branky vstřelili 2x Kopta, Junek, Popelka a Nobst.

V jarní odvetě, v posledním kole ročníku, na hřišti soupeře jsme po gólové přestřelce překvapivé podlehli domácím 3:4, jelikož někteří hráči pojali toto utkání za "rekreační zájezd" a ne zrovna vzorným přístupem dokázali herní výkon na hřišti, což bohužel soupeř jednoduše využíval ke vstřelení všech 4 branek. Některé góly v naši síti byly opravdu hrubé individuální chyby, které nás stály body.

Zápas FC Nový Bor – FK Baník Souš začíná v sobotu 28.10. od 14.30 v Novém Boru.

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR