• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
Pondělí, 16 Říjen 2017 12:13

news

TJ Tatran Rakovník - FK Baník Souš 2:2 (0:2) PK: 5-6

Branky : 57 . minuta Vrána, 58. min. Gogh - 16. minuta Dolejší, 24. min. Nobst

V 10. Kole FK Baník Souš zajížděla na půdu TJ Tatran Rakovník, kterého od nové sezony trénuje bývalý trenér Souše Pavel Koutenský, což tomuto utkání přidávalo na pikantnosti. Utkání se odehrálo v sobotním dopoledne v podmínkách „babího léta“ na velmi dobře připraveném trávníku, který byl však velmi vlhký ranní rosou.

Utkání bylo do 15. minuty vyrovnané, poté otěže utkání začali držet hostující hráči. V 16. minutě se ke střele z větší vzdálenosti cca. 20 ti metrů odhodlal Dominik Dolejší a bylo to 0-1 pro Souš.

V 17. minutě utkání měli i domácí příležitost skórovat, ale střela skončila na břevně hostující branky. Ve 24. minutě z levé strany odcentroval Jan Štefko před domácí branku, míč propadl na zadní tyč, kde hostující Nobst míč umístil do domácí branky a hosté vedli 0-2.

Ve 31. minutě utkání se do jasné brankové příležitosti řítil hostující Dolejší, obešel vše, co mu stálo v cestě, tedy i domácího brankaře, ale míč nedokázal ze strany umístit do prázdné branky, to byla velká škoda.

Ve 34. minutě Popelka z pravé strany odcentroval míč na zadní tyč domácí branky, kde byl v ideální pozici Štefko, ale i ten nedokázal tuto šanci proměnit, a tak hosté do poločasu vedli „jenom“ 0-2.

Vstup do druhého poločasu se více podařil domácímu celku, ale ještě v úvodu, měl šanci hostující kapitán Štípek, který v 56. minutě po rohovém kopu Hlaváčka na přední tyči nebezpečně hlavičkoval, ale míč skončil vedle domácí branky.

V 57. minutě už zasáhli domácí hráči, z levé strany přišel míč za stopery hostí, zde si naběhl domácí Vrána, který šel sám na hostujícího brankaře a nedal mu šanci 1-2.

Hosté se ještě neotřepali z obdržené branky a hned o minutu později dostali další branku, ale to byla branka výstavní. Ke střele s cca. 25-ti metrů napřáhl domácí Gogh a míč umístil do „víka“ hostující branky, hostující brankař neměl šanci 2-2.

A najednou bylo plné hřiště domácích hráčů, vyrovnání je „nakoplo“ a vývoj utkání byl najednou jiný. Obě mužstva makala naplno, domácí měli ještě jednu příležitost a to když v 68. minutě utkání přišel z pravé strany centr do hostujícího pokutového území, ale nebezpečnou střelu domácího útočníka bravurně likviduje brankař Tomáš Bohata. Zbytek utkání se odehrával v „duchu“, kdo dá branku vyhraje, ale k tomu nedošlo, a tak utkání skončilo nerozhodně a šlo se na pomocné pokutové kopy, které rozhodují o získání druhého bodu z utkání.

V pokutových kopech byli úspěšnější hostující hráči, když strůjcem získání bodu byl hostující mladý brankař Tomáš Bohata, který chytil 2 pokutové kopy a potvrdil tak svůj výborný výkon v celém utkání.

Hodnocení hostujícího trenéra Petra Johany :

„Po vyrovnaném začátku utkání jsme byli od 15. minuty lepším týmem, což jsme vyjádřili i gólově. Škoda byla, že jsme nedokázali proměnit i další brankové příležitosti k výraznějšímu vedení. Ve druhém poločasu jsme opět zaspali začátek a nechali jsme domácí tým vyrovnat a od toho se poté vyvíjela další část utkání. Nakonec zápas skončil remízou, v pokutových kopech jsme byli šťastnějším mužstvem, a tak jsme si z Rakovníka odvezli 2 body.“

Sestava :

Bohata T. – Popelka ,Bohata, Chábera, Matyáš – Nobst , Prokop – Hlaváček ( 65. min. Pátek , Dolejší ( 89. min. Vávra ) , Štefko ( 83.min.Zápotocký ) – Štípek ( 75 min. Karlovec )

Rozhodčí : Cihlář – Kastl - Šálková

Delegát Fačr : Skála Miroslav

ŽK : 3-1

ČK : 0- 0

Diváci : 100

 

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR