Pátek, 13 Říjen 2017 07:51

Naši muži nastoupí v sobotu k zápasu 10.kola Fortuna Divize B na půdě čtrnáctého týmu tabulky – TJ Tatran Rakovník.

Tatran od nové sezony trénuje nově Pavel Koutenský, který v minulých ročnících úspěšně působil u nás na Souši.

V letošní sezoně má Rakovník bilanci 2-0-1-6 a získal zatím sedm bodů. V minulém kole Tatran podlehl na půdě Meteoru 1:3.

V minulé sezoně v podzimním kole na našem hřišti jsme zvítězili nad Rakovníkem, díky skvělému výkonu brankáře Ungera, brankou Hynka z 83. minuty. V první dvacetiminutovce jsme neproměnili tři vyložené šance, a tak diváci čekali na branku až do závěru zápasu.

V jarní odvetě v Rakovníku jsme za úmorného vedra získali tři boty za vítězství 2:1. Výhra přišla po takticky zvládnutém mači, když se nám vyplatila trpělivost a taktická hra na míči. Navíc jsme pozměnili sestavu a hru na dva útočníky.

Zápas TJ Tatran Rakovník – FK Baník Souš začíná v sobotu 14.10. od 10:15 hodin v Rakovníku.