• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
Pondělí, 09 Říjen 2017 10:51

news

FK Baník Souš z.s. - SK Hrobce 8:1 (2:0)

Branky : 27.min. + 36.min. Nobst, 49.min. + 58.min.Bohata Petr, 51. min. Štefko, 67.min. + 78. min, + 88. min. Karlovec - 62. min. Slavíček

Další mistrovské utkání bylo sehráno v sobotním již podzimním odpoledne. Na našem hřišti jsme přivítali nováčka soutěže z SK Hrobce, který zatím mě na svém bodovém kontě pouze tři mistrovské body.

Utkání od začátku drželi ve svých rukou domácí hráči. Již v 6. minutě dostal „nabito“ skórovat Dominik Dolejší, ale přestřelil hostující branku.

Hosté se v 16. minutě dostali k jedné z mála šancí, ale novic v domácí brance Tomáš Bohata střelu chytil.

Ve 26. minutě poprvé „zahřmělo“, po rychlém protiútoku se k centru před hostující branku dostal z pravé strany Dominik Dolejší, jeho přihrávka šla pod sebe a zde v plném běhu vystřelil Dominik Nobst, míč se odrazil od tyče do branky a Souš vedla 1-0.

Ve 36. minutě byl v pokutovém území po rychlém protiútoku faulován záložník domácích Jan Štefko a hlavnímu rozhodčímu nezbývalo nic jiného, než písknout pokutový kop. K exekuci se postavil Nobst a bylo to 2-0 pro domácí tým.

Za zmínku ještě stojí zmínit šanci Václava Štípka, který dostal z levé strany ideální přihrávku od Jana Štefka, ale sám před brankařem poslal míč těsně vedle tyče hostující branky.

Do konce poločasu měli domácí více míč na svých kopačkách, než soupeř, ale ke změně brankového skóre už nedošlo.

Druhý poločas začal velmi dobře pro domácí tým, již ve 49. minutě hlavou zakončoval stoper P. Bohata, který využil nabídnuté šance po centru z pravé strany od Popelky 3-0.

V 51. minutě došlo k rychlostnímu souboji v souboji o míč na levé straně, kde si to rozdal levý záložník domácích Štefko a jeden z hostujících obránců, domácí hráč byl úspěšnější, kdy po individuální akci vstřelil další branku svého týmu 4-0.

A domácí neměli pořád dost, v 58. minutě se po druhé trefil opět stoper Petr Bohata a zvýšil vedení na 5-0.

V 62. minutě utkání hosté Slavíčkem vsítili čestný úspěch 5-1. Domácí trenér Petr Johana v 65. minutě utkání třikrát vystřídal, na hřiště mimo jiné přišel i domácí útočník Tomáš Karlovec. A právě závěr utkání patřil Karlovcovi, který postupně během 21 minut zaznamenal čistý „hattrick“, když branky padaly v 67, 78 a 88 minutě utkání.

Nejhezčí branka celého utkání byla právě ta poslední, když Tomáš po individuální akci prošel celou obranou, neunáhlil se a na „zadek“ si postupně posadil jak obránce, tak i brankaře. A jak je zvykem mezi hráči se titulovat přezdívkami, tak ihned po utkání Tomáš dostal novou přezdívku „HATTRICK“, tedy nyní není již Karlos, ale Tomáš Hattrick.

Utkání tak skončilo výrazným vítězstvím domácího celku, za což hráče domácí fanoušci skandováním pochválili a posléze i oslavili.

Hodnocení domácího trenéra Petra Johany:

„Utkání jsme zvládli výsledkově, potřebovali jsme konečně po dvouzápasovém půstu zabodovat. V tomto utkání jsme si i pořádně zastříleli, ale k samotné hře mám pořád výhrady, stále to není podle mých představ, ale po tak výrazném výsledku se nechce poslouchat, jak hrajeme s určitými chybami. Závěrem tedy spokojenost a nyní se již všichni v klubu těšíme na další mistrovské utkání, neboť v sobotu zajíždíme na SK Rakovník, který nyní trenérsky vede náš bývalý trenér Pavel Koutenský, kterého tímto zdravíme a těšíme se na setkání.“

Sestava :

Bohata – Popelka ,Bohata, Chábera, Matyáš – Nobst, Prokop – Štefko ( 65.min. Ducháček ), Dolejší (65.min. Karlovec ), Kasal ( 65.min. Zápotocký ) – Štípek

Rozhodčí : Štefan – Hádek, Krejsa

Delegát Fačr : Mrázek Miroslav

ŽK : 0-2

ČK : 0- 0

 

Diváci : 100

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR