• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
Pátek, 06 Říjen 2017 10:52

FK Baník Souš z..s. se stal jedním z pořadatelů fotbalového turnaje pořádaného Fotbalovou asociací ČR - Ondrášovka Cupu poháru mládeže Fačr 3017-2018 v kategoriích ročníků dětí U9, U10, U11, U12.

Jednotlivé kategorie byly rozděleny do 4 dnů v měsíci září a říjnu.

Již proběhly turnaje U9 a U10, kdy malý fotbalisté svá utkání odehráli na hlavní travnaté ploše v areálu FK Baníku Souš. Ostatní turnaje teprve probíhají. Účastníci jsou vesměs ze Severo-Západních Čech doplněné mužstvy ze Středních Čech např. : Teplice, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Sokolov, Neratovice, Mladá Boleslav, Most, Chomutov,Kladno, Roudnice n . L.

O turnaj je nebývalý zájem z řad přihlášených klubů a také rodičů dětí. Výbornou práci odvedli mimo jiné hlavně pořadatelé z FK Baníku Souš z.s., kteří perfektně připravili travnatou hrací plochu a i přes nepřízeň počasí (déšť) utkání neodložili na náhradní plochu UMT, což ocenili všichni zúčastnění. Taktéž ostatní zázemí turnaje bylo dokonale připraveno, a tak zatím vše probíhá hladce bez zádrhelů či jiných problémů.

Po turnaji vždy dojde k vyhodnocení pořadí ohodnocené předáním pohárů každému mužstvu a dva nejlepší týmy poté postupují do dalších bojů o hlavní pohár Ondrášovka Cupu.

 

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR