• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
Pátek, 06 Říjen 2017 10:43

Dne 24.10.2017 Okresní fotbalový svaz Most bude pořádat meziokresní soutěž v kopané mládeže a to kategorie U11 a U12. Turnaj proběhne v komplexním fotbalovém areálu FK Baníku Souš z.s. Jednotlivá mužstva budou rozdělena na západní a východní skupinu, kde se mezi sebou utkají o postup do finálové skupiny.

Utkání ve finálové skupině proběhnou na jaře 2018 a pořadatelem bude Ústecký krajský fotbalový svaz. Zúčastněné výběry mladých fotbalistů budou z: OFS Chomutov, Most, Louny, Teplice, Ústí nad Labem Děčína, Litoměřic.

K vzhledem k uvedenému zveme všechny příznivce kopané a to především rodiče, trenéry a fanoušky mládežnické kopané k účasti na této fotbalové akci, která proběhne v úterý dne 24.10.2017 od 09.30 hodin v areálu FK Baník Souš z.s. na adrese Most, ul. Zd. Fibicha čp. 282 v prostoru za Neprakta klubem.

 

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR