• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
Čtvrtek, 05 Říjen 2017 11:35

news

Arsenal Česká Lípa - FK Baník Souš 2:1 (0:1)

Branky : 48. minuta Kaňkovský, 65. minuta Lacek - 32.. minuta Chábera

K dalšímu utkání zajížděli “Soušáci“ na venkovní hřiště do České Lípy, kde je čekalo 8.kolo mistrovského utkání s místním Arsenalem. Mělo to být utkání z těch lehčích, neboť do té doby se domácí celek v divizní soutěži trápil, což svědčilo jeho postavení v dolních patrech tabulky divize skupiny „B“. Jak se po utkání ukázalo opak byl pravdou.

V prvním poločase hosté zcela jasně ovládali hřiště, ve hře se jim dařilo, ale jenom branky se jim nepodařilo vstřelit.

Výjimka nastala ve 32. minutě, kdy krajní obránce Jakub Chábera si zaběhl za domácí obránce, kam dostal ideálně míč od Dolejšího, poté postupoval sám na brankaře a „jesličkami“ brankaři vstřelil první branku utkání 0:1.

Bohužel další branku agilně hrající hosté nedokázali již do poločasu vstřelit a tak šli do kabin s hubeným náskokem a s vírou, že neproměněné šance jim nebudou na konci utkání chybět.

Úvod druhého poločasu patřil domácím hráčům, ve 48. minutě utkání z levé strany zahrávali přímý volný kop, míč rozehráli na přední tyč hostující branky, sem si naběhl domácí zkušený „kanonýr“ s číslem 22 Kaňkovský Karel a hlavou srovnal brankové skóre na 1:1.

Od té doby domácí, nedávno zralý na ručník, ožili a na hřišti jezdili jako pily. Na hřišti najednou bylo vše obráceně oproti prvnímu poločasu. Domácí touha po vítězství ještě narostla v 65.minutě utkání, kdy po střele a následné dorážce domácí hráč Lacek Adam vsítil druhou branku svého týmu 2:1.

Domácí od této branky byli lepším celkem a hosté se na nic již nezmohli i přesto, že je jejich trenér hnal k vyrovnání, tak z toho nic nebylo. Hosté ve druhém poločase nepochopitelně přestali hrát fotbal z prvního poločasu a také proto hostující favorit utkání odešel ze hřiště s porážkou 2:1.

Hodnocení hostujícího trenéra Petra Johany :

„Po prvním poločase jsme vedli zaslouženě 1:0 a soupeře jasně přehrávali. Škoda, že jsme nepřidali další branku, která by asi zápas rozhodla. Druhý poločas jsme naprosto nezvládli. Přestali jsme běhat a hrát to co v prvním poločase. Soupeř vyrovnal po standartní situaci a od té doby byl díky zvýšené bojovnosti a nasazení na hřišti jen domácí tým. Opět jsme inkasovali po standartní situaci a nedůslednosti v obrané fázi!

Sestava :

Hanus – Matyáš ,Bohata, Prokop ,Chábera, Nobst , Zápotocký – Popelka ( 65. min. Kasal ) Dolejší, Hlaváček ( 81.min. Ducháček ) – Štípek ( 88. min. Vávra )

Rozhodčí : Ježek – Šob, Hůlka

Delegát Fačr : Mrázek M.

ŽK : 5-3

ČK : 0- 0

Diváci : 210

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR