• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
Středa, 04 Říjen 2017 11:59

news

FK Baník Souš - SK Úvaly 2 : 3 (1:1)

Branky : 20. min. Moudrý – vlastní, 85. min. Prokop - 8.min.Vrabec, 68.min. Květoň, 79.min Štěpánek

Další utkání sehráli hráči Souše v domácím prostředí a to již z tradičním účastníkem fotbalové divize celkem SK Úvaly.

Než se domácí hráči rozkoukali, tak 0:1 prohrávali. A to poté co v 8. minutě utkání po autovém vhazování v blízkosti pokutového území míč propadl na střed hřiště v blízkosti značky pokutového kopu a zde jej pohodlně do sítě domácí branky „uklidil“ hostující hráč č. 10 Vrabec Ondřej.

Domácí po obdržené brance vrhli všechny síly do útoku ve snaze vyrovnat a to se jim také ve 20. minutě podařilo, Hlaváček z levé strany zahrával rohový kop, na který si nabíhal Štípek a dezorientovaný hostující hráč Moudrý Jakub si míč srazil do vlastní branky 1:1.

Ve 27. minutě hosté podnikli rychlý protiútok, hostujícího útočníka stíhal domácí obránce Pátek, ale nedostihl jej a tak musel domácí brankař vyběhnout mimo pokutové území a naštěstí jej míč trefil a z brankové příležitosti nebylo nic.

Ve 25. minutě Zápotocký z 25-ti metrů vystřelil na hostující branku, ale míč byl tečovaný a kopal se pouze rohový kop.

Ve 31. minutě pronikl do hostující obranné poloviny po levé straně Popelka, míč přihrál do pokutového území pod sebe, ale nebezpečná střela z kopačky Dolejšího šla nad hostující branku. Ve 34. minutě domácí „kanonýr“ Štípek se ocitá v jasné brankové příležitosti, ale upadl bez cizího zavinění a míč v pádu nedokázal zasunout – dorazit do hostující branky.

Ve 35. minutě přišel z levé strany centrovaný míč do hostujícího pokutového území, kde k zakončení se dostal Zápotocký a jeho střela končí na boční síti hostující branky. Jelikož do poločasové přestávky branka již nepadla, šlo se do kabin za remízového stavu 1-1.

Druhý poločas začal v režii hostů, domácí hráči se snažili, ale nenarodila se žádná pořádná akce či šance ke vstřelení branky. V 69. minutě utkání zahrozili hosté a hned gólově, opět podnikli rychlý protiútok a Ladislav Květoň strhl vedení na stranu svého týmu 1-2.

V 70. minutě utkání měl šanci na vyrovnání Štípek, ale míč střílí nad hostující branku. V 79. minutě utkání domácí dostali třetí branku, poté co na levé straně se hostující hráč dostal do pokutového území, míč poslal přes celé brankové území, tam si na něj sice šáhl domácí brankař, ale zcela volný hostující hráč s č. 13 Štěpánek Pavel dorazil do prázdné branky.

Domácí hráči však ještě po této brance nesložili zbraně a snažili se o vstřelení kontaktní branky. To se jim také podařilo v 85. minutě si na centrovaný míč z přímého volného kopu, který zahrával Hlaváček, naskočil domácí stoper Prokop a hlavou vsítil branku 2-3.

Bohužel ke smutku domácích fanoušků se vyrovnání brankového skóre nekonalo a utkání skončilo tak vítězstvím hostů 2-3.

Hodnocení domácího trenéra Petra Johany :

„V prvním poločase jsme neproměnili šance a z první šance hostů jsme lehce inkasovali po autovém vhazování. Poté jsme si vytvořili tlak a i další šance, ale vstřelili jen jednu branku, kterou si dal soupeř sám.

Druhý poločas jsme si nevytvářeli šance a inkasovali z brejku. Poté nám soupeř dal třetí branku a opět po autovém vhazování, která zápas rozhodla. Prohráli jsme zaslouženě, protože jsme neproměnili šance v prvním poločase, a hlavně nejsme důslední v obrané fázi a dostáváme laciné branky.“

Sestava :

Hanus – Pátek ,Bohata, Chábera, Matyáš (69.min.Karlovec ) – Popelka – Nobst , Zápotocký ( 57.min. Prokop ) – Hlaváček - Dolejší – Štípek ( 84. min. Kadlec )

Rozhodčí : Cihlář – Kastl, Baum

Delegát Fačr : Hamouz Robert

ŽK : 3-3

ČK : 0- 0

Diváci : 150

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR