Pátek, 15 Září 2017 07:12

Naši muži nastoupí k 6.kolu Fortuna Divize B již tento pátek na hřišti sousedního Chomutova.

FC Chomutov je nyní i naším sousedem v tabulce, na sedmém místě ztrácí na náš šestý tým pouze jeden bod. Má však odehráno o jeden zápas méně.

V minulém kole zvítězil Chomutov na hřišti Meteoru 3:0 a jeho dosavadní bilance je 3-0-0-1.

V minulé sezoně v podzimním zápase na hřišti soupeře jsme vyhráli 3:1 po brankách Štípka (2x) a jednu si domácí vstřelili sami. Zápas v Chomutově byl herně vyrovnaný, ale naše lepší efektivita nám přinesla 3 body.

V jarní odvetě na našem hřišti jsme opět získali 3 body po výhře 3:2. Naše branky vstřelili Matyáš a Hynek a jednu si hosté vstřelili sami.

Zápas 6.kola Fortuna Divize B začíná v pátek 15.9. od 20:00 hodin (nebo po skončení hokejového zápasu chomutovských hokejistů) na stadionu v Chomutově.