• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
Pátek, 25 Srpen 2017 08:29

news

Naši muž nastoupí v neděli v rámci třetího kola fotbalové Divize B na hřišti tradičního soupeře - FK Meteor Praha VIII.

Náš soupeř v minulém kole prohrál v Neratovicích 2:4 a v prvním kole remizoval ve Velvarech 3:3. V prvním domácí zápase se tedy Meteor bude prát o svou první výhru v nové sezoně.

V minulé sezoně jme v podzimním zápase na našem hřišti jsme zvítězili 1:0 brankou z 53. minuty, kterou vstřelil Nobst. V první půli byli hosté lepším týmem, ale podržela nás obrana a gólman Unger. V druhé půli jsme dostali soupeře pod tlak a důležité 3 body z těžkého zápasu tak zůstaly doma.

V jarní odvetě na hřišti Meteoru jsme zvítězili po našem vynikajícím výkonu 2:0. Obě branky (38. min. Christof, 49. min. Zápotocký) byly korunovací naší aktivity, navíc jsme ještě nedokázali díky zkaženým finálním přihrávkám proměnit dvě až tři šance. Celý zápas jsme byli lepším týmem.

Zápas 3 kola Divize B FK Meteor Praha VIII – FK Baník Souš začíná v neděli 27.8. od 10.15 hodin v Praze.

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR