Pátek, 18 Srpen 2017 08:06

Po nepovedeném zápase v Lounech minulou sobotu přivítají naši muži v prvním domácím zápase nové sezony Slovan Velvary.

Náš soupeř v prvním kole doma remizoval s Meteorem 3:3 a bonusový bod po penaltách si odvezli hosté.

V minulé sezoně Velvary skončily v soutěži na sedmém místě se ziskem 46 bodů (ztráta na náš tým na čtvrtém místě 8 bodů) s bilancí 12-3-4-11.

Z podzimního zápasu v minulé sezoně na hřišti soupeře jsme přivezli domů 3 body za vítězství 2:1. Domácí se sice již v osmé minutě, z jejich strany tvrdého utkání, dostali do vedení, ale dvěma góly z 32. a 34. minuty jsme zápas otočili.

V jarní odvetě proti sině posílenému soupeři jsme na souši podlehli Slovanu 0:1.

Zápas 2. kola fotbalové Divize B začíná v sobotu 19.8. tradičně od 17:00 na Souši.