• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
Pondělí, 14 Srpen 2017 10:32

news

FK SEKO Louny - FK Baník Souš 3:0 (3:0)

Branky : 30.min. Fiřt, 45. min. Schettl, 45. min. Kotlan

První mistrovské utkání podzimní části sehráli hráči Souše na hřišti nováčka soutěže v Lounech. Na utkání přišlo rekordních 512 platících diváků.

Do utkání lépe vstoupili domácí hráči, byli aktivnější, ale bezzubí. Hosté měli dva náznaky šancí a to ve 23.minutě utkání po centru z levé strany si naběhl Štípek v pokutovém území na hlavu, ale míč skončil v rukavicích domácího brankaře.

Ve 28. minutě zahrával přímý volný kop Nobst a opět Štípek hlavičkoval, ale tentokráte nebezpečněji a nad domácí branku.

Ve 30 minutě po chybě hostujících stoperů v blízkosti pokutového území se k míči dostal „exsoušský“ hráč Petr Fiřt a přesnou střelou otevřel brankové skóre tohoto utkání 1-0.

Ve 31.minutě po centru z pravé strany opět Štípek hlavičkoval míč nad domácí branku. Ve 44. minutě po chybné rozehrávce ve středu hřiště se domácí dostali k rychlému protiútoku, který faulem přerušil stoper Bohata. K volnému přímému kopu se postavil domácí Trup, ale jeho výbornou střelu přes zeď bravurně na roh vytáhl hostující brankař Hanus.

autor fotografií: Jaroslav Tošner/denik.cz

Vzápětí z rohového kopu míč propadl nešťastně k domácímu Kotlanovi a tem zvýšil na 2-0 pro domácí tým.

Než se hosté vzpamatovali z druhé branky, tak ihned, opět po chybné rozehrávce ve středu hřiště poslali domácí do rychlého protiútoku, domácí Fiřt ideálně nahrál mladému Schettlovi, který sám proti hostujícímu brankaři uspěl a upravil na 3-0.

Pro hosty to byl šok, prohrávali 3-0 ani nevěděli jak, ale hlavně tyto branky sami domácím připravili jak na podnose!!!!!!!!!!!

Do druhého poločasu udělal hostující trenér Johana hned dvě změny, odešel Nobst a Ducháček a přišli Hlaváček a Karlovec. Než se pořádně hráči ve druhém poločase rozehřáli, mohli domácí navýšit svoje vedení. Hosté na pravé straně špatně rozehráli tak, že na hostujícího stopera Bohatu šli dva hráči, ale mladý, domácí útočník Kůrka v jasné brankové příležitosti dobře nezakončil a míč poslal vysoko nad hostující branku.

To bylo další varování pro hostující tým. V 55. minutě utkání se do brankové příležitosti dostal Štípek, kdy po centru z pravé strany od Karlovce, nedokázal nohou zakončit a jeho pokus zlikvidoval domácí brankař Pokorný.

V 73. minutě poslal Bohata centrovaný míč do pokutového území domácího celku, v jasné „gólovce“ se ocitá Karlovec, ale jeho pokus bravurně likviduje opět domácí brankař. Do konce utkání se již nic důležitého neudálo, a tak utkání skončilo stejným výsledkem jako první poločas tedy 3-0 pro domácí tým.

Nutno konstatovat, že v tomto utkání domácí zaslouženě vyhráli, byť hosté jim jejich vstřelené branky doslova darovali.

Hodnocení hostujícího trenéra Petra Johany:

„K utkání naši hráči přistoupili nezodpovědně, na hřišti jim chyběla bojovnost a soustředěnost. A z toho také pramenily chyby v podobě špatných rozehrávek ve středu hřiště. Toho patřičně využili domácí hráči a darovaných příležití také využili v podobě třech vstřelených branek.

Jsem zklamán z tohoto utkání, ale jsme na začátku sezóny a budeme chtít tento nezdar odčinit hned v následujícím domácím utkání v sobotu s celkem z Velvar.“

Sestava:

Hanus - Chábera, Prokop, Bohata, Matyáš – Christof, Nobst ( 46.min. Hlaváček ) – Popelka ( 89.min. Kadlec ) , Ducháček ( 46. min. Karlovec ), Štefko ( 79. min. Wagner ) – Štípek ( 80. min. Zápotocký )

Rozhodčí : Haleš – Novotný, Hůlka

Delegát FAČR : Skála Miroslav

ŽK : 3 –1

ČK : 0- 0

Diváci : 512

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR