• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
Úterý, 08 Srpen 2017 08:24

V sobotu dne 5.8.2017 v areálu FK Baník Souš proběhlo exhibiční fotbalové utkání k příležitosti ukončení fotbalové kariéry dvou fotbalistů FK Baník Souš a to: Michala Ungera a Petra Johany.

Každý z oslavenců si vytvořil svůj tým a po odehrání 90 minut se obě mužstva rozešla smírně 9: 9.

Za tým Michala Ungera nastoupili tito hráči :

Heindenreich Tomáš, Spilka Martin, Spal Václav, Bohata Petr, Jamrich Ladislav, Jedinák Jiří, Scheithauer Jan, Ihradský Petr, Kovář Martin, Pátek Ladislav, Popelka Vít, Hanus Petr, Bohata Josef, Štípek Václav.

Za tým Petra Johany nastoupili tito hráči :

Šírl Radek, Koloušek Václav, Kučera Pavel, Gedeon Patrik, Belaň Jaroslav, Procházka Jan, Chaloupka Petr, Kovařík Zdeněk, Hrubeš Jan, Havlíček Václav, Laibl Radim, Šírl Martin, Christof Karel, Nobst Dominik.

Slavnostního výkopu se ujala senátorka za Most paní MUDr. Alena Dernerová, která se také stala pro letošní rok podporovatelkou a mediální tváří nově vzniklého mužstva přípravek – „tygříků“ FK Baníku Souš z.s., které od letošní fotbalové sezóny 2017 – 2018 začne hrát okresní přebor mladších přípravek pořádané OFS Most.

Malý „tygříci“se také při exhibičním fotbalovém utkání prezentovaly, nejprve doprovodili účastníky exhibice na travnatou plochu, během utkání byli nápomocni při podávání míčů zpět na hrací plochu a poté o poločasovou přestávku si to na hřišti „rozdali“ na dvou hřištích mezi sebou.

Zaplněná fotbalová tribuna malé fotbalisty po skončení ukázek jejich dovedností je odměnila nekonečným potleskem.

Nábor nových fotbalových „tygříků“ bude také probíhat ve středu 30.8.2017 a 6.9.2017 vždy od 16.hodin v areálu FK Baník Souš z.s., pro ročníky 2011 a mladší. Trenérem této nově vzniklé přípravky bude právě oslavenec Petr Johana a Jiří Jedinák + další kvalifikovaní trenéři z řad hráčů A mužstva FK Banku Souš z.s.

Rodiče dětí ročníku 2011 a mladší zvedněte děti od počítačů a televizí a přijďte za námi na fotbalové hřiště, třeba i Vaše dítě bude mít jednou úspěšnou fotbalovou kariéru jako ligový fotbalista a reprezentant ČR Petr Johana – dejte svému dítěti šanci stát se novým Petrem JOHANOU !!!!

Kontakt : tel 603856558, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR