Úterý, 20 Červen 2017 10:32

FC Nový Bor - FK Baník Souš 4:3 (1:1)

Branky : 26 min. Devátý,57 min. Pekař, 75 min. Stromecký, 8 min. Kubeš – 17 + 52. Min. Popelka, 66 min. Štípek

K poslednímu utkání v sezoně zajížděli hráči Souše do vzdáleného Nového Boru. Sestava byla poznamenána zraněními a absencemi některých hráčů (zaměstnání).

K utkání obě mužstva nastoupila bez nervozity, jelikož již prakticky nešlo o postup či sestup, ale vždy jde o tři body!!!

Utkání bylo bohaté na šance i branky. Nejprve ve 2. minutě Štípek poslal do šance spoluhráče v útoku Popelku, ten šel sám na brankaře, ale míč vystřelil nad domácí branku.

Ve 3. minutě utkání domácí při rychlém protiútoku postupovali v přečíslení 2-1 na hostující branku, ale svoji akci překombinovali.

V 15. minutě z levé strany odcentroval Zápotocký, míč v pokutovém území Christof sklepl na Popelku a ten střelou ze 16 ti metrů vsítil svoji první branku 0-1.

V 18. minutě při dalším protiútoku si Zápotocký navedl míč na střed pokutového území a jeho střela skončila na břevně a poté mimo hřiště.

Ve 26. minutě domácí hráč Devátý si naběhl na centr z pravé strany a v místě pokutové značky hlavou vyrovnal na 1-1.

Ve 40. minutě domácí ze 17-ti metrů vystřelili, ale míč skončil nad hostující brankou. A tak se šlo do poločasové přestávky za stavu brankového skóre 1-1.

V 52. minutě po hezké kombinaci Wagner – Pátek – Popelka posledně jmenovaný vstřelil již druhou branku v utkání 1-2.

V 56. minutě z brankové čáry nahrával Popelka na Štípka, ale ten trefil domácího brankaře a kopal se pouze rohový kop.

V 57. minutě domácí srovnali brankové skóre hráčem Pekařem, který svoji střelu umístil na zadní tyč a hostující brankař Hanus nemohl nic dělat 2-2.

V 66. minutě Hynek poslal kolmici na Pátka, ten zase přihrál před branku, kde se nejlépe zorientoval Štípek 2-3.

V 75. minutě domácí poslali dlouhý balón za obranu, zde vyběhl hostující brankař Hanus, kterému se výběh ne zcela podařil a domácí Stromecký vyrovnal na 3-3.

V 81.minutě při rozehrávce v blízkosti svojí branky udělal chybu Nobst, toho využil domácí Kubeš a upravil brankové skóre na 4-3.

Hosté ještě mohli vyrovnat, ale proti byl útočník Kopta, který v 82. minutě utkání sám běžel na domácího brankaře, ale míč poslal vedle levé tyče domácí branky.

V utkání tak po brankové přestřelce zvítězili domácí hráči 4-3.

Hodnocení hostujícího trenéra Pavla Koutenského:

„Poslední utkání, které již nemělo vliv na naše skvělé umístění na 4. místě, jen rekordní body jsme již nenavýšili, jelikož někteří hráči pojali toto utkání za "rekreační zájezd" a ne zrovna vzorným přístupem dokázali herní výkon na hřišti, což bohužel soupeř jednoduše využíval ke vstřelení všech 4 branek. Některé góly v naši síti byly opravdu hrubé individuální chyby, které nás stály body i prémie.“