Čtvrtek, 08 Červen 2017 08:14

Naši muži čeká v sobotu poslední zápas na domácím hřišti v tomto ročníku Divize B. Od 17:00 hodin přivítají dvanáctý tým soutěže – TJ Sokol Hostouň.

Náš soupeř v minulém kole porazil doma Chomutov jednoznačně 3:0 a získal tak deváté vítězství v tomto ročníku. Bilance našeho soupeře je zatím 9-5-14 a získal 34 bodů.

V podzimním zápase na hřišti soupeře jsme remizovali 1:1 a po pokutových kopech. Rozhodly penalty č. 21 a č. 22, jejichž exekutoři byli oba brankáři. A jelikož naši brankáři ještě letos při brankářském tréninku "pětky" kopáním netrénovali, tak jsme neproměnili. Bonusový bod tak zůstal v Hostouni.

Zápas FK Baník Souš - TJ Sokol Hostouň začíná tradičně v sobotu 10.6. od 17:00 hodin na Souši.

Inzerce