• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
Pondělí, 05 Červen 2017 09:21

news

TJ Tatran Rakovník - FK Baník Souš 1:2 (1:1)

Další mistrovské utkání se hrálo na dosti tvrdém travnatém porostu v Rakovníku na Šamotce za neskutečného vedra a dusna, sestava hostujícího týmu FK Baník Souš byla pozměněná v rozestavení (4-1-3-2) právě na tohoto soupeře z Rakovníka.

Domácí zpočátku aktivnější s touho vstřelit branku, což se jim podařilo po ofsajdové přihrávce mezi stopery (14.minuta).

Naštěstí za pět minut (18.minuta) vyrovnával „snajpr“ Štípek po centru P. Hlaváčka a od té doby bylo hostující mužstvo aktivnější, měli dobré držení míče, hráli takticky.

Do konce poločasu měli hosté dvě pološance a jednu 100% šanci ( Zápotocký - 2x špatný výběr místa, 1x trefil brankáře do nohy). Domácí měli také jednu šanci po krásné akci a centru, kterou ale skvěle vychytal hostující brankař Michal Unger.

Do poločasu hostující tým lepší než domácí hráči.

Ve druhém poločase pokračoval hosté v aktivitě, hráči hráli jednoduše a domácí neměli moc šancí na nějaké své rychlé brejky, nebo šance do zakončení. Naopak díky chytrosti byli hosté aktivnější a čekali na příznivý okamžik pro zakončení.

Tento okamžik přišel po dlouhé přihrávce od Nobsta na Popelku, který po kličce v pokutovém území vstřelil zasloužený druhý gól hostujícího týmu (69.minuta). Domácí byli dosti zaskočeni, počítali se třemi body, ale hra „Soušáků“ byla velmi dobrá.

Do konce utkání nic již závažného nestalo a tak hostující tým v kombinované sestavě zvítězil a přivezl domů další 3 body do divizní tabulky a má jich již neskutečných 51!!!

Hodnocení hostujícího trenéra Pavla Koutenského :

„Další utkání venku, i tentokráte s omezeným počtem hráčů, za úmorného dusna a vedra, ale po takticky zvládnutém mači, když se nám vyplatila trpělivost a taktická hra na míči. Navíc jsme pozměnili sestavu a hrou na dva útočníky (oba vstřelili branku) jsme byli aktivnější ve hře, nebezpečnější, a hlavně jsme hráli jednoduchý fotbal. Míče jsme nepředržovali a domácí chvílemi jen běhali bez míče.

Čekají nás poslední dvě kola - díky ostatním výsledkům a našemu vítězství (pátý neprohraný zápas za sebou !!) dokonce můžeme bojovat o konečné čtvrté místo a dále o překonání loňského rekordu Souše v divizi (vloni 52.bodů). Pochvalu si zaslouží celé mužstvo.“

Sestava :

Unger - Pátek, Bohata, Johana, Matyáš (81.min.Kovář) - Nobst - Zápotocký, Wagner (76.min. Hynek), Hlaváček - Štípek, Popelka

Branky : 14.min. Doupal - 18. min.Štípek, 69. min. Popelka

Rozhodčí : Melničuk - Štěrba V., Štěrba M.

Delegát FAČR : Doubek Petr

ŽK : 1 –2

ČK : 0- 0

Diváci : 110

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR