• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
Pondělí, 22 Květen 2017 09:24

news

SK Štětí - FK Baník Souš 1:3 (1:2)

Branky : 23. min. Bohm Jiří - 12. min. Štípek, 15. min. Kopta, 74- min. Kopta

V dalším kole zajížděl Baník na hřiště SK Štětí, které se na jaře zachraňuje. K utkání hosté odjížděli hodně oslabeni, neboť z různých důvodů (zranění, pracovní povinnosti) chyběli hráči, a tak na lavici náhradníků byli povoláni dva hráči ze staré gardy.

Hosté na nic nečekali a hned v úvodních 20 - ti minutách prvního poločasu vstřelili dvě branky, první branku vstřelil Štípek ve 12. minutě a druhou přidal v 15. minutě Kopta.

Další tři šance (1x Štípek – zabrzdil ho hlavní rozhodčí – upískl se - omlouval se, 1x Nobst - střelu vyrazil brankář, 1x Karlovec - chytil brankář), hosté nedokázali využít.

Několik slibných rohových kopů bez brankového zakončení pramenili z aktivity hostujícího týmu. Ve 23. minutě hostující obrana vyrobila jedinou chybu, kdy po ztrátě míče domácí Böhm snižuje stav brankového skóre na 1:2 a to prostřelením hostujícího brankaře Ungera.

Do konce poločasu byli poté malinko aktívnější domácí hráči, měli několik rohových kopů, což vyplynulo ze zbytečných ztrát míče uprostřed hřiště.

Od začátku druhého poločasu do cca. 60.minuty se domácí snažili o vyrovnání, ale hostující defenziva vše pohlídala, dohráváním soubojů, ale bez faulů, více držením balonu na kopačkách, více kombinací a třetí branka vstřelená v 74. minutě opět Koptou definitivně potvrdila vítězství hostí.

Domácí byli spíše nervóznější a více diskutovali s rozhodčíma. Po třetí brance hosté hráli zkušeně a domácím již nic nepovolili.

Zasloužené vítězství Souše, hráli disciplinovaně, měli trochu jiné hráčské rozestavení s ohledem na sestavu domácích. Domácí chtěli málo za potřebnými body = málo nasazení, málo fotbalovosti a o záchranu se hraje jinak.

Hodnocení hostujícího trenéra Pavla Koutenského:

„V okleštěné sestavě a za výpomoci oddílových hráčů naprosto zasloužená výhra, když jsme o výsledku rozhodli především v prvních 25 minutách utkání, jelikož jsme domácí jasně převyšovali a další pěkné kombinační akce nevyužili.

Domácí po snížení cítili možnost zkorigování výsledku, ale náš tým si utkání pohlídal a třetí brankou definitivně rozhodl o výsledku a tím "ponechal" domácí na sestupových pozicích.

Naše vítězství a třetí neprohrané utkání v řadě je morálním posílením před mosteckým derby, ve kterém se opět bude příští víkend bojovat o sestup z divize. Do zápasu jdeme s cílem dalších tří bodů a tím upevněním naší pozice v tabulce.“

Sestava :

Unger - Popelka, Bohata, Prokop, Matyáš - Nobst - Zápotocký, Štípek (80.min.Kovář), Hlaváček (89.min. Hanus), Karlovec (46.min. Wagner) - Kopta (88.min.Jíra)

Rozhodčí : Nehasil – Tvrdík, Kapoun

Delegát FAČR : Skála Miroslav

ŽK : 2 –1

ČK : 0- 0

Diváci : 100

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR