• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
Pátek, 12 Květen 2017 09:02

news

Naši muži v sobotu přivítají na Souši přivítají poslední celek tabulky – TJ Sokol Libiš.

V minulém kole náš soupeř podlehl doma Českému Brodu 0:1. V dosavadním ročníku Libiš získala zatím dvanáct bodů za jednu výhru a sedm remíz. Jedinou výhru získala ve 22. kole v domácím zápase s Kladnem.

Z podzimního zápasu na hřišti soupeře jsme přivezli domů dva body. V bojovném zápase na těžkém terénu rozhodla o remíze v základní hrací době naše neproměněná penalta. Exekutor pokutového kopu Václav Štípek střílel na svou nacvičenou stranu, ale při pohybu brankáře chtěl směr změnit a ten nakonec střelu doprostřed vyrazil špičkou nohy.

Zápas FK Baník Souš – TJ sokol Libiš začíná na Souši tradičně v soboru 13.5. od 17:00 hodin.

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR