• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
Úterý, 02 Květen 2017 13:38

news

FK Neratovice-Byškovice - FK Baník Souš 3:0 (1:0)

Branky : 12. min. Kozák, 52. min. Krejza, 80. min.Rejman

V sobotním dopoledni odehráli „Soušácí“ další mistrovský zápas a nyní v Neratovicích, které neměli ještě jistotu záchrany.

Domácí hráči hned od začátku utkání byli lepším týmem. Bojovali a makali víc než na 100 %. Hosté ze Souše byli všude druzí a z počátku utkání byli i nervózní a podráždění, což předcházelo i první brance. Ve 12. minutě před rohovým kopem se hostující útočník Kopta dostal do slovní a poté strkající potyčky s domácím hráčem, hlavní rozhodčí oběma domluvil a upozornil je, že toto nebude trpět, ale po zahraném kopu Kopta fauloval domácího hráče a rozhodčí odpískal pokutový kop, který proměnil v první branku domácí Josef Kozák 1-0.

Poté utkání bylo chvilku nervózní, ale časem se dostalo do stabilních kolejích. Hosté se snažili vyrovnat, ale domácí jim byli vyrovnaným celkem. Jedinou brankovou příležitost z hostující strany měl Jirka Zápotocký, který ve vyložené šanci hlavou míč nedokázal zasunout za záda domácího brankaře.

Do druhého poločasu nastoupili hosté s cílem brankový stav otočit, ale opak byl pravdou.

Nejprve se hostující hráči dožadovali ústně změnit zahrávání rohového kopu ze strany domácích, a to jak u hlavního rozhodčího, tak i u asistenta rozhodčího. Pořádně si nepobrali domácí hráče a po zahrání rohu na zadní tyči hostující branky nechali volného domácího hráče s č. 10 Krejzu Luboše a ten nezaváhal a vsítil druhou branku svého celku 2-0 a vše se událo v 52. minutě utkání.

Druhá branka byla sprchou pro hosty, neboť prohrávali 2-0 a vše po svých individuálních chybách. Hra pomalu plynula, čas ubíhal a hosté se dostali ve druhém poločase opět a pouze k jedné „tutové“ brankové příležitosti kdy po centru z levé strany se k odraženému míči dostal opět Jirka Zápotocký, ale míč nasměroval pouze do břevna domácí branky.

Domácí v závěru utkání udeřili po třetí, když z levé strany přišel v 80. minutě centr do pokutového území Souše, tam si naběhl domácí hráč Rejman Martin pohodově a nechytatelně zakončil a upravil tak skóre utkání na konečných 3-0 pro svůj tým.

Hodnocení hostujícího trenéra Pavla Koutenského:

„Zasloužená výhra domácích, kteří byli na zápas více koncentrováni, chtěli více urvat body a především proměnili své šance. Nutno podotknout, že první dvě branky padly po zcela nepochopitelných zkratech a netaktických postavení našich hráčů, kteří si indíviduálně řešili svou "osobní frustraci" a napomohli domácím k pohodlnému skórování !!!

Naší hře chyběla kvalita záložní řady a více komplexnosti v útočné fázi. Navíc, pokud nejsme schopni proměnit 100% šance - nemůžeme myslet na body. Máme před sebou dvě domácí utkání, které potřebujeme uhrát, a to i s kádrem, který doznívá se zraněnými hráči.

Sestava :

Hanus -Matyáš, Prokop, Bohata, Pátek – Nobst – Hlaváček , Hynek , Zápotocký( 68. min. Karlovec ) – Kopta ( 61. min. Štípek ), Popelka

Rozhodčí : Štěrba – Nehasil, Talpáš

Delegát FAČR : Krejčí Zdeněk

ŽK : 2 –4

ČK : 0- 0

Diváci : 122

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR