• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
Pondělí, 24 Duben 2017 11:37

news

FK Baník Souš - TJ Slovan Velvary 0:1 (0:0)

Branky : 52. min. Komjatý Igor

Další domácí utkání bylo proti celku z Velvar, kde Souš na podzim 2:1 zvítězila. Jelikož hostující tým je stále v ohrožení sestupu, nečekalo Souš lehké utkání, což se později ukázalo.

Domácí tým nastoupil bez zraněného Johany a toto utkání bylo také posledním pro středopolaře Da Silva Diego, který se vrací natrvalo zpět do své rodné země Brazílie.

Utkání bylo vyrovnané a hrálo se převážně od jednoho pokutového území k druhému. První šanci měli domácí hráči a to ve 23.minutě, kdy po kombinaci Hlaváček – Hynek se posledně jmenovaný ocitl v pokutovém území sám před hostujícím brankařem, ale zbrkle vystřelil a míč putoval hodně vysoko nad hostující branku.

Ve 29. minutě útočník Štípek dobíhal nahrávku, píchnul si míč vedle hostující brankaře a chystal se zakončovat, ale hostující brankař byl rychlejší a míč mu z kopačky sebral.

Ve 36. minutě udělal domácí Christof chybu v rozehrávce a hosté měli docela slušnou šanci, ale jejich střela se neujala. Ve 40. minutě hostující hráč s č. 11 Muller se v pokutovém území dobře zorientoval a z levé části vystřelil prudkou střelu těsně vedle tyče domácí branky.

První poločas byl chudý na šance, a tak se šlo do poločasové přestávky za stavu 0:0.

Ve druhém poločase došlo hned v úvodu ke změně brankového skóre, když v 52 min. hosté kopali rohový kop, míč se odrazil k volnému hostujícímu hráči s č.17 Komjatému a ten z hranice velkého vápna nechytatelnou střelou vsítil branku 0:1.

Domácí byli po této brance otřesení, ale jejich vůle je tlačila zpět do utkání s cílem vyrovnat. Hosté měli ještě jednu šanci a to poté, když zahrávali ze 40-ti metrů přímý volný kop, do míče se opřel hostující stoper Michal Obrtlík a chtěl překonat vyběhnuvšího domácí brankaře Hanuse, ale ten záměr Obrtlíka přečetl a včas se vrátil do své branky a míč vyrazil nad břevno na rohový kop.

Domácí se dostali také do jedné vážnější brankové příležitosti, když v 74. minutě putoval míč po ose Popelka – Zápotocký, který míč zacentroval do pokutového území a tam jej z „voleje“ Jan Kopta poslal velmi těsně vedle tyče hostující branky.

Poté se již nic vážnějšího nestalo, domácí měli bezzubou převahu, změnu měl přinést i střídající a dnes naposledy hrající za mužstvo Souše Da Silva Diego, ale ani on změnu stavu skóre ve prospěch domácího týmu nepřinesl. Po závěrečném hvizdu hlavního rozhodčího, tak vyhráli hosté 0:1.

Hodnocení domácího trenéra Pavla Koutenského:

„Potvrdilo se, že nás čeká velice těžké utkání proti soupeři, který od podzimu posílil a zkvalitnil hru. Bylo to utkání o jedné proměněné šanci, kdy náš tým nedokázal obsadit hranici vlastního velkého vápna a soupeř střelou trestal. Na druhou stranu, pokud nebudeme schopni vytvořit si gólové příležitosti, nemůžeme skórovat. Týmu nelze upřít snahu, ale chybí nám útočná fáze a tlak do soupeřova vápna, kde padají branky. Navíc nám ubývá kádr zraněním, takže jaro bude ještě hodně zajímavé.“

Sestava :

Hanus – Matyáš ,Bohata, Prokop, Popelka – Nobst, Christof – Zápotocký, Wagner (10.min. Hynek ) , , Hlaváček ( 76. min. Diego ) – Štípek ( 73. min. Kopta )

Rozhodčí : Aubrecht – Hányš , Šimeček

Delegát Fačr : Peteřík Pavel

ŽK : 2 –1

ČK : 0- 0

Diváci : 100

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR