• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
Čtvrtek, 20 Duben 2017 08:22

news

Naši muži přivítají v sobotu na svém hřišti jedenáctý celek průběžné tabulky – Slovan Velvary.

Náš soupeř v minulém kole doma porazil Chomutov 2:0 a má na náš tým desetibodovou ztrátu. Velvary mají na jaře výbornou formu. Ze šesti odehraných zápasů čtyřikrát zvítězily, jednou remizovaly jednou prohrály.

Z podzimního zápasu na hřišti soupeře jsme přivezli domů 3 body za vítězství 2:1. Domácí se sice již v osmé minutě, z jejich strany tvrdého utkání, dostali do vedení, ale dvěma góly z 32. a 34. minuty jsme zápas otočili.

Zápas FK Baník Souš – Slovan Velvary začíná 22.4. od 17:00 hodin na Souši.

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR