Pátek, 12 Říjen 2018 10:22

FK Baník Souš/SK Ervěnice-Jirkov – FK Postoloprty FC 3:2 (1:2)

Branka Souše/Ervěnic: Podaná, Lukešová a Váňová; ŽK 1:0; bez ČK; 50 diváků.

Společný tým Baníku Souš a SK Ervěnice-Jirkov odehrál páté utkání mistrovské soutěže na domácí půdě, tentokráte na hřišti v Jirkově.

Ženy sdruženého týmu Souše a Ervěnic-Jirkova chtěly odčinit smolnou porážku z minulého kola, kdy na domácí půdě poprvé v sezóně podlehly mužstvu žen Švermova 0:2.

Domácí ženy vstoupily do utkání velice aktivně, výsledkem bylo několik vyložených brankových příležitostí. Bohužel je neproměnily, ta stejně jako v zápase se Švermovem přišel trest v podobě dvou vstřelených branek z brejku v rozmezí několika minut (v 30. a 32. minutě) – 0:2. Naštěstí na konci prvního poločasu (ve 43. min.) snížila na rozdíl jediné branky Podaná a pomohla týmu se psychicky zvednout.

Celý článek...

Čtvrtek, 11 Říjen 2018 13:06

Čtvrtek, 11 Říjen 2018 08:16

Naše muže čeká v sobotu zápas na půdě třetího týmu průběžné tabulky divize B – FK Brandýs nad Labem.

Nás soupeř v minulé sezoně nastupoval v divizní skupině C, kde skončil na jedenáctém místě se ziskem 42 bodů. Zápasová bilance Brandýsa byla 9-4-7-10 při skóre 51:49.

Brandýs v minulém kole remizoval na hřišti pražského Motorletu 0:0 a bonusový bod po penaltách zůstal na Motorletu.

Zápas FK Brandýs nad Labem – FK Baník Souš začíná v sobotu 13.10. od 10:15 hodin v Brandýse.

Pondělí, 08 Říjen 2018 08:53

FK Baník Souš – FK Neratovice - Byškovice 4:1 (2:0)

Branky : 2 + 26 .min.Prokop, 52 + 55 min. Vávra – 63. min. Kozák

V 9. kole fotbalové divize přivítal FK Baníku Souš velmi silného soupeře z Neratovic. Domácí trenér Petr Johana stále neměl kompletní kádr ( zranění ) a tak postavil vítěznou sestavu z předešlého utkání v Březové.

Utkání mělo také slavnostní úvod, když na hřiště obě mužstva doprovázeli mladí fotbalisté FK Baníku Souš, hrající okresní přebor mladších a starších přípravek. O poločasové přestávce pak mladé naděje „soušského“ fotbalu divákům předvedli svoje umění pod vedením svých trenérů, za mladší přípravky zde byl trenér Nemrava Pavel a starší přípravky vedli trenéři Hačecký Roman a Kratochvíl Martin. Výkon dětí ocenili přítomní diváci bouřlivým potleskem.

V samotném utkání běžela 2,40 minuta utkání a domácí se radovali poprvé a postarali se o to oba domácí stopeři, Ondřej Běloušek centroval z levé strany do pokutového území , kde se ideálně opřel do míče hlavou Michal Prokop a domácí vedli 1-0. To byl úvod jako z učebnice, utkání mělo náboj, hráči hráli naplno a občas se na hřišti i zajiskřilo.

Čtvrtek, 04 Říjen 2018 08:11

Naší muži přivítají v devátém kole Divize B čtvrtý celek průběžné tabulky – FK Neratovice/Byškovice.

Náš soupeř v minulém kole remizoval doma s Motorletem 0:0 a bonusový bod získal po penaltovém rozstřelu.

Dosavadní bilance Neratovic je 4-1-1-2 a zisk 15 bodů. I když nás nyní od Neratovic dělí šest příček v tabulce, v reálu to znamená ztrátu pouhých tří bodů, které budeme chtít v sobotu získat.

V minulém ročníku na podzim jsme na hřišti soupeře získali cenný bod po remíze 2:2. Naše branky vstřelili Štípek a v 88. minutě vyrovnával na 2:2 Nobst. V prvním poločase jsme byli lepší a škoda neproměněné šance Štípka ze závěru prvního poločasu, vše by se možná vyvíjelo jinak.

V jarní odvetě na domácím hřišti jsme remitovali s Neratovicemi 1:1. Bonusový bod po penaltovém rozstřelu zůstal na Souš. Avšak z pohledu nezaujatého diváka si hosté zasloužili na našem hřišti zvítězit.

Zápas FK Neratovice/Byškovice – FK Baník Souš začíná v sobotu 6.10. od 16:00 na Souši.

Pondělí, 01 Říjen 2018 10:30

FK Olympia Březová - FK Baník Souš z.s. 0:2 (0:1)

Branky : 1. min. Vávra, 72.min. Christof

V 8 kole fotbalové divize zajížděli hráči Souše do Březové u Sokolova, kde je čekal těžký soupeř. Hosté přijeli s cílem odčinit porážku z domácího nepovedeného utkání s Chomutovem, a to se jim dokonale povedlo.

Trenér Johana musel kvůli množství zraněných hráčů pozměnit sestavu, a to se mu povedlo.

Již v 1. minutě utkání Nobst poslal do brejku na levé straně Jožku Strnada, který předložil ligovou finální přihrávku Vávrovi a ten do prázdné branky zavěsil 0-1.

V 9. minutě Vávra nahrál na střelu P. Hlaváčkovi, ale brance zabránil vynikajícím zákrokem domácí brankař. Ve 22. minutě P.Hlaváček opět střílel, ale střela šla těsně vedle branky.

Ve 32. minutě P. Hlaváček z pravé strany odcentroval míč na zadní tyč domácí branky a zde z velkého úhlu prudce vystřelil Strnad, ale jeho nádherná střela postrádala patřičnou přesnost.

Čtvrtek, 27 Září 2018 09:32

Naši muži zajíždějí v sobotu na hřiště šestého týmu průběžné tabulky – FK Olympie Březová.

Náš soupeř v minulé sezoně nastupoval ve skupině A, kde skončil na sedmém místě se ziskem 46 bodů za bilanci 13-2-3-12.

V letošním ročníku Březová podlehla v Nymburku 2:3, zvítězila doma s SS Ostrá 1:0, v Hostouni 3:1, doma s Rakovníkem 3:0, podlehla ve Zbuzanech 0:1, doma s Meteorem 0:2 a v minulém kole zvítězila na hřišti Motorletu 2:1.

Zápas FK Olympie Březová – FK Baník Souš začíná v sobotu 29.9. od 10:30 hodin.

Středa, 26 Září 2018 06:43

Úterý, 25 Září 2018 07:00

FK Baník Souš - FC Chomutov 1:3 (1:2)

Branky : 16.min. Popelka – 40.min. Prokop – vlastní, 42. min. Hříbal,77. Min. Boček

Hosté přijeli na Souš napravit domácí debakl 5:1 s Motorletem, zatímco my jsme doma chtěli potvrdit vítězství a zlepšený výkon z mosteckého derby.

Od úvodního hvizdu jsme hosty přesvědčovali, kdo je doma pánem a nutno říci, že se nám to v úvodu zápasu i dařilo, měli jsme herní převahu. Nicméně první brankovou příležitost si v 9. minutě vytvořili hosté, kdy z vlastní obranné poloviny centroval Hána a hostující Boček si naběhl za obranu domácích, překonal i domácího brankaře, ale nakonec jeho snažení ukončil pomezní rozhodčí zvednutým praporkem.

Mezi 10. a 12. minutou jsme soupeře zmáčkli v pokutovém území, Chomutovu se, ale podařilo získat míč a znovu nám pohrozil rychlým brejkem, míč získal Gedeon rychle ho vyvezl a opět poslal z hloubi pole balon na nabíhajícího Hánu, ale jeho šanci zhatil domácí brankář.