• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.

Čtvrtek, 13 Září 2018 10:24

news

Naše muže čeká v sobotu očekávané mostecké derby. Od 10:15 nastoupí na stadionu Josefa Masopusta proti Mosteckému fotbalovému klubu.

Oby týmy mají po šesti bodech za dvě výhry a potřebují další velmu důležité body. O to tedy bude zápas atraktivněji.

MFK v minulém kole prohrál na Kladně 2:0.

V sezoně 2016/17, když nastupoval MFK v Divizi jsme v podzimním zápase na hřišti soupeře zvítězili přesvědčivě 5:0. Naše branky vstřelili 6 + 26 min. Popelka, 14. min. Prokop, 70. min Nobst, 86. min. Štípek.

V jarní odvetě rozhodla přesná střela Dominika Nobsta z úvodu utkání, jinak se v úmorném vedru hrál fotbal spíše mezi oběma šestnáctkami. Naše mužstvo mělo zbytečně moc zkažených míčů, o které jsme pak museli zpětně bojovat. Ale díky dobré organizaci hry a důslednosti jsme utkání zvládli.

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR