• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.

Pondělí, 11 Červen 2018 11:25

news

SK Český Brod - FK Baník Souš z.s. 2:2 (1:1) PK:3-5

Branky : 21.min. Makovský, 77.min. Slicho - 32.min. Ducháček, 81.min. Nobst

K předposlednímu kolu divizní soutěže zajížděl celek ze Souše v oslabené sestavě. Na střídání byli pouze dva hráči Nobst, který ještě není zcela fit a náhradní brankař Jiří Jelínek, kterého si trenér Johana povolal ze staré gardy. Ostatní hráči měli pracovní povinnosti či zdravotní potíže, které jim neumožňovali k utkání nastoupit.

Takto oslabený celek odjel k soupeři, který je v popředí tabulky divizní skupiny „B“, ale právě „oslabení“ semklo partu ze Souše a dovedlo jí k zisku dvou bodů z utkání.

V brance nastoupil stoper Karel Horák , který po celé utkání předváděl kvalitní výkon a za dvě obdržené branky nemohl, naopak měl situace, které dokázal přečíst a úspěšně vyřešit. Domácí šli do vedení ve 21. minutě Makovským, ale hostující Ducháček vyrovnával zanedlouho a to ve 32. minutě, kdy mu výborně hrající na levé straně zálohy, Jan Štefko předložil míč jak na podnose a Ducháčkovi nezbývalo, než míč umístit do branky.

Po této brance byli domácí jak opařeni a než se vzpamatovali mohli obdržet druhou branku. Kapitán hostí a z poslední doby i střelec týmu Jirka Zápotocký se velmi dobře individuálně uvolnil v pokutovém území domácích, ale bohužel nastřelil jenom tyč domácí „svatyně“.

Nepříjemnost postihla hosty ve 37. minutě utkání, kdy pro zranění musel ze hřiště odstoupit Dominik Dolejší a na hřiště musel jít nedoléčený Dominik Nobst. První poločas skončil po 45- ti minutách remízou 1-1.

Ve druhém poločase se domácí snažili strhnout vítězství na svoji stranu, ale hosté se nedali a tak diváci mohli vidět vyrovnaný duel. Domácí tým se prosadil až v 77. minutě utkání, kdy po rohovém kopu se k míči dostal na hranici pokutového území domácí hráč Slicho a nechytatelnou střelou poslal domácí tým do jednobrankového vedení.

Hosté nesložili zbraně a hned v zápětí za 4 minuty dokázali vyrovnat, když se k odraženému míči v pokutovém území domácích dostal Nobst a srovnal na konečných 2-2.

Došlo na pokutové kopy a zde k nečekanému tahu sáhl soušský „lišák“ trenér Petr Johana, vystřídal brankaře Horáka za velmi zkušeného borce ze staré gardy Jirku Jelínka. Ten ve svých 52 letech si chytáním penalt odbil svoji premiéru v divizi a premiéra byla vskutku úspěšná, hosté na penalty vyhráli 3-5 a získali tak dva ne zlaté, ale diamantové body.

Hostující trenér Petr Johana po utkání uvedl :

K utkání jsme odjížděli velmi oslabení, na lavičce jsme měli na střídání pouze dva lidi a to nedoléčeného Nobsta a náhradního brankaře ze staré gardy Jelínka. Do branky musel nastoupit stoper Horák, který si vedl po celé utkání velmi dobře.

Utkání bylo v celku vyrovnané, naši kluci se semkli a bojovali a to stojí za úspěšným výsledkem našeho celku. Vždy jsme dokázali brzy vyrovnat a zvládli jsme i nadstavbu v podobě pokutových kopů, kdy jsme se ani jednou nemýlili a náš „žolík“ v podobě brankaře Jirky Jelínka ze staré gardy nám pomohl získat i druhý bod z utkání. Všem aktérům sobotního utkání ze strany Souše bych chtěl touto cestou poděkovat a vyzdvihnout kolektivní výkon.

Sestava :

Horák (90.min.Jelínek) – Popelka , Chábera, Prokop, Pátek – Hlaváček M.,Dolejší (37.min.Nobst) Hlaváček , Zápotocký, Štefko – Ducháček

Trenér: Petr Johana,

Vedoucí mužstva: Petr Sattler

ŽK : 2 - 3

ČK : 0 - 0

Diváci : 100

Rozhodčí : Vychodil – Vrchota, Hádek

Delegát FAČR : Rauch Pavel

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR