Sezona 2016/2017

Úterý, 20 Červen 2017 10:34

FC Nový Bor - FK Baník Souš 4:3 (1:1)

Branky : 26 min. Devátý,57 min. Pekař, 75 min. Stromecký, 8 min. Kubeš – 17 + 52. Min. Popelka, 66 min. Štípek

K poslednímu utkání v sezoně zajížděli hráči Souše do vzdáleného Nového Boru. Sestava byla poznamenána zraněními a absencemi některých hráčů (zaměstnání).

K utkání obě mužstva nastoupila bez nervozity, jelikož již prakticky nešlo o postup či sestup, ale vždy jde o tři body!!!

Utkání bylo bohaté na šance i branky. Nejprve ve 2. minutě Štípek poslal do šance spoluhráče v útoku Popelku, ten šel sám na brankaře, ale míč vystřelil nad domácí branku.

Ve 3. minutě utkání domácí při rychlém protiútoku postupovali v přečíslení 2-1 na hostující branku, ale svoji akci překombinovali.

V 15. minutě z levé strany odcentroval Zápotocký, míč v pokutovém území Christof sklepl na Popelku a ten střelou ze 16 ti metrů vsítil svoji první branku 0-1.

V 18. minutě při dalším protiútoku si Zápotocký navedl míč na střed pokutového území a jeho střela skončila na břevně a poté mimo hřiště.

Celý článek...

Pátek, 16 Červen 2017 07:47

Poslední zápas letošní velmi úspěšné sezony sehrají naši muži v sobotu na hřišti devátého týmu tabulky – FC Nový Bor.

Nás soupeř získal v letošní sezoně zatím 38 bodů za 7 výher, 10 remíz a 12x odešel poražen. V minulém kole Bor prohrál na hřišti Chomutova 0:3.

V podzimním zápase na našem hřišti zvítězili naši hráči jednoznačně 5:0. Naše branky vstřelili 2x Kopta, Junek, Popelka a Nobst.

V minulém kole náš tým získal důležité 3 body, díky kterým stanovil nové soušské bodové maximum v Divizi. Zápasem v Boru mohou naši hráči tento rekordní zápis ještě vylepšit.

Zápas FC Nový Bor – FK Baník Souš začíná v sobotu 17.6. od 14:30 v Novém Boru.

Úterý, 13 Červen 2017 08:48

Tolik branek ještě diváci na Souši v divizním utkání neviděli

FK Baník Souš - Sokol Hostouň 5:4 (2:1)

Branky : 62 + 73 min. Štípek, 40. min. Johana, 44. min. Zápotocký, 87. min. Hynek - 31.min. Trnka, 57. min. Marek, 67.min. Viduna, 75. min. Kmdžija

K poslednímu domácímu utkání této fotbalové sezony nastoupili hráči Baníku Souš proti středočeskému celku z Hostouně. Oba celky mohly hrát v klidu, jelikož jim nehrozil sestup či šance na postup a také v tomto duchu se utkání odehrálo.

Již ve 3. minutě míč putoval po ose Pátek – Zápotocký – Štípek a posledně jmenovaný si na přední tyči hostující branky neporadil ze svojí šancí a míč neskončil v brance.

V 5. minutě zahrozili hosté, kdy po rohu hráč s č. 17 Burant v prostoru značky pokutového kopu přestřelil nad domácí branku.

V 15.minutě poslal do pokutového území pěkný centr z levé strany Hlaváček, ale krajní domácí obránce Pátek v „tutovce“ míč nezasunul do hostující branky.

Ve 29. minutě Štípek výborně vysunul Zápotockého, který šel z pravé strany sám na hostujícího brankaře, ale ten jeho střelu vynikajícím způsobem vyrazil.

Čtvrtek, 08 Červen 2017 08:15

Naši muži čeká v sobotu poslední zápas na domácím hřišti v tomto ročníku Divize B. Od 17:00 hodin přivítají dvanáctý tým soutěže – TJ Sokol Hostouň.

Náš soupeř v minulém kole porazil doma Chomutov jednoznačně 3:0 a získal tak deváté vítězství v tomto ročníku. Bilance našeho soupeře je zatím 9-5-14 a získal 34 bodů.

V podzimním zápase na hřišti soupeře jsme remizovali 1:1 a po pokutových kopech. Rozhodly penalty č. 21 a č. 22, jejichž exekutoři byli oba brankáři. A jelikož naši brankáři ještě letos při brankářském tréninku "pětky" kopáním netrénovali, tak jsme neproměnili. Bonusový bod tak zůstal v Hostouni.

Zápas FK Baník Souš - TJ Sokol Hostouň začíná tradičně v sobotu 10.6. od 17:00 hodin na Souši.

Pondělí, 05 Červen 2017 09:22

TJ Tatran Rakovník - FK Baník Souš 1:2 (1:1)

Další mistrovské utkání se hrálo na dosti tvrdém travnatém porostu v Rakovníku na Šamotce za neskutečného vedra a dusna, sestava hostujícího týmu FK Baník Souš byla pozměněná v rozestavení (4-1-3-2) právě na tohoto soupeře z Rakovníka.

Domácí zpočátku aktivnější s touho vstřelit branku, což se jim podařilo po ofsajdové přihrávce mezi stopery (14.minuta).

Naštěstí za pět minut (18.minuta) vyrovnával „snajpr“ Štípek po centru P. Hlaváčka a od té doby bylo hostující mužstvo aktivnější, měli dobré držení míče, hráli takticky.

Do konce poločasu měli hosté dvě pološance a jednu 100% šanci ( Zápotocký - 2x špatný výběr místa, 1x trefil brankáře do nohy). Domácí měli také jednu šanci po krásné akci a centru, kterou ale skvěle vychytal hostující brankař Michal Unger.

Do poločasu hostující tým lepší než domácí hráči.

Pátek, 02 Červen 2017 08:57

V sobotu nastoupí naši muži na hřišti desátého týmu tabulky – TJ Tatran Rakovník.

Náš soupeř v minulém kole podlehl na půdě Chomutova 1:2. Dosavadní bilance Rakovníka v sezoně je 10-5-12 a zisk 37 bodů.

V podzimním kole na našem hřišti jsme zvítězili nad Rakovníkem, díky skvělému výkonu brankáře Ungera, brankou Hynka z 83. minuty. V první dvacetiminutovce jsme neproměnili tři vyložené šance, a tak diváci čekali na branku až do závěru zápasu.

Zápas TJ Tatran Rakovník – FK Baník souš začíná v sobotu 3.6. od 14:00 hodin v Rakovníku.

Pondělí, 29 Květen 2017 11:18

FK Baník Souš - MFK Most 1:0 (1:0)

Branka: 3. minuta Nobst

K velkému diviznímu a městskému derby nastoupili v sobotním úmorném vedru hráči Baníku Souš před zhruba 400 diváckou návštěvou. Soupeřem jim byl městský rival MFK Most.

Utkání začalo náporem domácího mužstva a než se hráči obou týmů oťukali už tu byla branka, jak se později ukázalo rozhodující moment celého utkání. Právě ve 3. minutě utkání na hranici pokutového území z cca. 16-ti metrů napřáhl ke střele defenzivní záložník Souše Dominik Nobst, střelu umístil k tyči a hostující brankař ne zcela přesvědčivě zasáhl, ale míč skončil v brance hostujícího týmu 1-0. Tímto úvodem byli zaskočeni jak hráči hostí, tak i diváci na stadionu.

V 10. minutě si s chutí střílející Nobst odhodlal k další střele, ale brankař Mostu střelu vyráží. Ve 30. minutě se k „pološanci“ dostali také hosté, když poslali míč za obranu mezi stopery domácího mužstva a zde hostující útočník vystřelil v nadějné pozici vysoko nad domácí branku.

Ve 37. minutě putoval míč po ose Zápotocký-Popelka-Kopta kdy posledně jmenovaný po centrovaném míči z pravé strany v dobrém postavení přestřelil hostující branku.

Ve 38. minutě domácí zahrávali z pravé strany rohový kop, míč se dostal na levou stranu hřiště, kdy ze strany Wagner poslal do pokutového území ostrý centr, hostující brankař v závaru před svojí brankou míč vyrazil, ten se dostal k volnému Štípkovi a ten ve 100% šanci míč poslal těsně nad hostující branku. To byla velká škoda, a tak se šlo do poločasové přestávky za stavu 1-0.

Čtvrtek, 25 Květen 2017 08:22

V rámci 27. kola fotbalové Divize B přichází čas na mostecké derby.

Naši muži přivítají na Souši čtrnáctý Mostecký fotbalový klub. A stejně jako na podzim v Čepirohách, čekáme i na našem stadionu bouřlivou kulisu.

Náš soupeř v minulém kole zvítězil na hřišti Chomutova a získal tak důležité body v boji os záchranu v soutěži.

V podzimním zápase na hřišti soupeře jsme zvítězili přesvědčivě 5:0. Naše branky vstřelili 6 + 26 min. Popelka, 14. min. Prokop, 70. min Nobst, 86. min. Štípek.

Historické derby, které mělo výbornou diváckou kulisu, krásné počasí i vložku s dýmovnicemi. Jednoznačné vítězství, za kterým jsme šli od počátku utkání nátlakovou hrou, držením míče, kombinací a především výborně zahrávanými standartními situacemi, které tento mač rozhodly.

Zápas na Souši začíná tradičně v sobotu 27.5. od 17:00 hodin.

Pondělí, 22 Květen 2017 09:25

SK Štětí - FK Baník Souš 1:3 (1:2)

Branky : 23. min. Bohm Jiří - 12. min. Štípek, 15. min. Kopta, 74- min. Kopta

V dalším kole zajížděl Baník na hřiště SK Štětí, které se na jaře zachraňuje. K utkání hosté odjížděli hodně oslabeni, neboť z různých důvodů (zranění, pracovní povinnosti) chyběli hráči, a tak na lavici náhradníků byli povoláni dva hráči ze staré gardy.

Hosté na nic nečekali a hned v úvodních 20 - ti minutách prvního poločasu vstřelili dvě branky, první branku vstřelil Štípek ve 12. minutě a druhou přidal v 15. minutě Kopta.

Další tři šance (1x Štípek – zabrzdil ho hlavní rozhodčí – upískl se - omlouval se, 1x Nobst - střelu vyrazil brankář, 1x Karlovec - chytil brankář), hosté nedokázali využít.

Několik slibných rohových kopů bez brankového zakončení pramenili z aktivity hostujícího týmu. Ve 23. minutě hostující obrana vyrobila jedinou chybu, kdy po ztrátě míče domácí Böhm snižuje stav brankového skóre na 1:2 a to prostřelením hostujícího brankaře Ungera.

Do konce poločasu byli poté malinko aktívnější domácí hráči, měli několik rohových kopů, což vyplynulo ze zbytečných ztrát míče uprostřed hřiště.

Pátek, 19 Květen 2017 06:51

Naše muže čeká v sobotu další zápas s týmem ze spodní části tabulky, když nastoupí na hřišti čtrnáctého SK Štětí.

Náš soupeř doposud získal 23 bodů za bilanci 5-7-13 a má nyní jen jeden bod náskok na předposlední MFK.

V minulém kole Štětí podlehlo v Chomutově domácím 0:4.

V podzimním zápase na Souši jsme nad Štětí zvítězili 4:1, když naši hráči podali jeden z nejlepších výkonů za podzimní část sezony. Naše branky vstřelili 9.+ 62.min.Štípek, 35.min. Christof , 48. Min. Junek. Mnoho dalších šancí zůstalo nevyužito a tak 4 branky v síti hostů byl nakonec milosrdný výsledek.

Zápas SK Štětí FK Baník Souš začíná v sobotu 20.5. od 10.15. ve Štětí.