Úterý, 21 Červen 2016 09:37

ASK Lovosice - FK Baník Souš 3:3 (0:0) PK: 2- 4

Branky : 27 + 86.min Veverka, 53.min Faust – 37 + 60 min.Bíro, 83.min.Štípek

Pokutové kopy proměnili : Bohata, Bíro, Fiřt, Wagner

K poslednímu venkovnímu utkání zajíždělo mužstvo Souše na hřiště vedoucího celku tabulky ASK Lovosic. Utkání bylo hráno v sobotu za slunného počasí v dopoledních hodinách.

V 16. minutě utkání pronikli středem hřiště domácí hráči do blízkosti hostující branky, ale brankář Souše Švarc výborně vyběhl a šanci zneškodnil.

V 18.minutě domácí hráč s č.11 Faust Marek běžel sám na hostujícího brankaře, ale ten včasným výběhem zmařil další šanci domácích.

Ve 20.minutě zahrával v blízkosti hostující branky přímý volný kop domácí hráč Obrtlík, ale jeho ostrá střela šla těsně nad branku. Ve 23. minutě se poprvé uvedli hosté a to když útočník Ondra Bíro z dálky prověřuje domácího brankaře, ale neúspěšně.

Celý článek...

Čtvrtek, 16 Červen 2016 07:32

Naši muži zakončí letošní ročník fotbalové Divize B zápasem na horké půdě již jasného vítěze soutěže – ASK Lovosice.

Náš soupeř sice v minulém kole podlehl na půdě Nymburka 1:3, ale byla to teprve čtvrtá porážka v tomto ročníku a první místo je tak za jejich výborné výkony v celém ročníku opravdu zasloužené.

V minulém ročníku skončily Lovosice na druhém místě se ztrátou dvou bodů na první Brozany. V podzimním zápase na hřišti soupeře jsme po matném výkonu prohráli 0:3. V jarní odvetě na našem hřišti jsme však dopadli ještě hůře. Náš tým, který byl postižen mnoha zraněnými hráči, podlehl po tragickém výkonu 1:6.

V podzimním zápase na našem hřišti vstřelili hosté dvě branky. Vzhledem k tomu, že jedna z nich byla vlastní, podařilo se nám tak uhrát cennou remízu 1:1. V následném penaltovém rozstřelu byli šťastnější hosté.

Zápas začíná v sobotu 18.6. od 10:15 hodin.

Pondělí, 13 Červen 2016 09:20

FK Baník Souš– FK Litoměřice 3:1 (0:1)

Branky : 49.min. Bíro , 65.min.Hlaváček,81.min Pátek – pokutový kop - 35.min. Pavlíček

Další domácí utkání sehráli hráči Souše s celkem, který je stále v ohrožení sestupu a to s FK Litoměřice.

Domácí nastoupili k utkání v kombinované sestavě a pouze se třemi náhradníky na lavičce.

V prvním poločase byli domácí hráči aktivnější, hned v 1. minutě po rohovém kopu se na zadní tyči uvolnil Junek a nebezpečnou a tvrdou střelou vystrašil hostujícího brankaře, který střelu však zlikvidoval.

Ve 12. minutě na hostující branku vyslal Zápotocký střelu, která byla ztečovaná, ale nebyl nikdo, kdo by střelu dorazil do odkryté branky a byl z toho pouze roh.

Ve 22. minutě utkání hostující brankář vyběhl až na hranici velkého pokutového území a včas odkopl nebezpečný míč, ale ten se nečekaně odrazil k volnému záložníkovi domácího celku Zápotockému, který do prázdné branky v klidu doráží míč a střílí branku. Branku však hlavní rozhodčí na pokyn asistenta rozhodčího neuznal pro ofsajd, bylo to správné rozhodnutí, neboť brankaře byl mimo branku a domácí hráč byl v době vstřelení branky blíže brance víc než dva poslední hráči hostujícího mužstva.

Čtvrtek, 09 Červen 2016 10:16

V sobotu hrají naši muži poslední domácí zápas v letošní sezoně. Na Souši přivítají od 17.00 hodin třináctý celek tabulky – FK Litoměřice.

Náš soupeř v minulém kole porazil doma Nymburk 2:0.

V minulém ročníku přijel tým Litoměřic na podzim do Mostu v roli vedoucího týmu soutěže. Naši hráči soupeře v prvním poločase dokonale zaskočili, když se jim podařilo již ve čtvrté minutě skórovat. Za dalších deset minut to již bylo 2:0 a před koncem poločasu si třetí branku hosté vstřelili sami. Zápas nakonec skončil 3:0.

I v jarní odvetě jsme na hřišti soupeře odehráli dobrý zápas. I přes velikou marodku to byl remízový zápas, ve kterém zvítězili šťastně domácí 1:0, když nám v 87.minutě po faulu na Štípka v pokutovém území rozhodčí upřel penaltu.

V letošním ročníku jsme po našem tragickém výkonu na půdě Litoměřic podlehli 2:3. Naše branky vstřelili Wagner a Horák.

Zápas začíná tradičně v sobotu od 17:00 hodin.

Čtvrtek, 02 Červen 2016 08:46

V neděli zajíždějí naši muži na půdu svého souseda v tabulce – Fk BNeratovice-Býškovice.

Neratovice jsou se 44 body na sedmé příčce a na náš tým ztrácejí pouhý bod.

V minulém kole Neratovice podlehly na půdě devátého Nymburku 0:1.

V minulé sezoně se nám zápasy se silnými Neratovicemi vydařily. Na podzim jsme ze hřiště soupeře přivezli dva body po remíze 0:0 a naší výhře na PK. V jarní odvetě, která uzavírala celý soutěžní ročník, jsme doma zvítězili 3:2, když o osudu zápasu rozhodl v 68. minutě kanonýr Štípek.

V podzimním zápase na našem hřišti jsme nastoupili v nekompletní sestavě, a když ani Diego neproměnil pokutový kop, odvezli si Neratovice tři body za výhru 2:0.

Zápas v Neratovicích začíná v neděli 5.6. od 17:00 hodin.

Pondělí, 30 Květen 2016 12:02

(foto: Tomáš Urban)

FK Baník Souš – SK Kladno 2:2 (1:0) PK: 5-3

Branky : 13.min. Pátek (pokutový kop ), 55.min. Hynek – 48 + 66.min Tóth

Tentokráte do Souše zavítal druhý celek tabulky divize skupiny „B“ ambiciózní SK Kladno.

Hosté od počátku nasadili trochu přehnanou aktivitu v soubojích. Ve 13.minutě domácí sehráli povedenou akci po pravé straně, kde ve finále došlo na souboj hostujícího brankáře a domácího středopolaře Diega da Silvy, který byl ve vápně dříve u míče a po faulu následovala penalta, kterou proměnil Vladimír Pátek.

Krátce po vstřelení branky šlo Kladno do deseti, když naprosto nesmyslně u půlící čáry "přepálil" soušského Petra Hlaváčka kladenský matador Tomáš Procházka a rozhodčí jej po právu poslal rovnou do sprch.

Kladno zlobilo především vysokými míči přes domácí levou stranu, ale také kladenští výborně kombinovali středem a díky pohybu svých hráčů byli neustále velmi nepříjemným protivníkem, především před domácím pokutovým územím.

Čtvrtek, 26 Květen 2016 07:34

Naši muži přivítají na Souši v rámci 27.kola Divize druhý celek tabulky – SK Kladno.

Náš soupeř v minulém kole doma porazil s přehledem Nymburk 3:0 a díky této výhře se posunul na druhou příčku.

V minulé sezoně jsme na Kladně našeho soupeře zaskočili a hlavně díky nepřesné hře domácích zvítězili 2:1.

V jarní odvetě se utkání odehrálo bez vstřelené branky a tak o bonusovém bodu musely rozhodnout pokutové kopy. Šťastnější byli tentokrát naši soupeři z Kladna.

Z podzimního zápasu na hřišti Kladna jsme přivezli velmi cenný bod po remíze 1:1. Naší branku vstřelil Diego z penalty. Následný penaltový rozstřel o bonusový bod vyšel lépe domácím.

Zápas FK Baník Souš – SK Kladno začíná tradičně v sobotu 28.5. od 17:00 hodin na Souši.

Pondělí, 23 Květen 2016 11:29

Horní Měcholupy - FK Baník Souš 1:0 (0:0)

Branky : 54.min. Markuzi Jan

K dalšímu utkání zajížděli hráči Souše do Prahy, kde v nedělním dopoledni nastoupili proti celku z Horních Měcholup.

K zápasu odjeli bez zraněných opor Vaška Štípka a Ondry Bíra a také P. Hlaváček byl nepřítomen z důvodu pracovních povinností.

Utkání, kde v prvním poločase byl tým ze Souše lepším týmem, dokázali si vytvořit několik slibných situací po stranách, ale bohužel bez kvalitního centru a zakončení.

Po přestávce domácí přidali, vytvářeli si především velmi nebezpečné standartní situace, kde jednu v 56.minutě jejich kapitán Jan Markuzi proměnil po ostrém centru na rozhraní malého vápna.

Po zbytek utkání se bojovalo uprostřed hřiště, oba celky měli po jedné šanci, domácí tým si ale už výsledek vzít nenechal, nepomohlo ani oživení našeho týmu střídáním.

Čtvrtek, 19 Květen 2016 07:32

V neděli čeká naše muže zápas na půdě jedenáctého celku tabulky – SK Horní Měcholupy.

Náš soupeř v minulém kole zvítězil na hřišti osmého Nymburku 2:1 a připsal si tak sedmé vítězství v tomto ročníku divize.

V minulé sezoně jsme v podzimním zápase na hřišti soupeře podlehli 0:2. A to přesto, že naši hráči podali nejlepší výkon podzimu a byli lepším týmem.

V domácí odvetě nás na hřišti v Braňanech soupeř zaskočil hned v úvodu utkání, když nám vstřelil dvě slepené branky. Náš tým stačil jen po poločase snížit a zápas tak skončil naší porážkou 1:2.

V podzimním zápase na našem hřišti jsme Měcholupy porazili 2:0 po brankách Nuhiče a Diega z penalty.

Zápas začíná v neděli 22.5. od 11:00 hodin.

Pondělí, 16 Květen 2016 11:08

FK Baník Souš – FC Chomutov 1:3 (0:0)

Branky: 87.min. Hynek – 47.min Polcar, 70.min. Boček, 74.min. Klimeš

K dalšímu domácímu utkání nastoupili hráči v ústeckém derby proti sousednímu celku z Chomutova, který stále bojuje o setrvání v divizní soutěži. Domácímu týmu chyběli střelci jara Václav Štípek a Ondra Bíro, oba pro zranění.

Utkání začalo za chladného počasí ve velmi bojovném duchu na obou stranách. Hra se však přelévala vždy od jednoho pokutového území ke druhému, moc šancí si obě mužstva nepřipravila.

V 39. minutě si „exligista“ Gedeon hrající v barvách Chomutova naběhl po narážečce do uličky a z boku pravé strany v brankové příležitosti přestřelil domácí svatyni. A to bylo všechno ze šancí v prvním poločase.