• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.

Čtvrtek, 18 Červen 2015 11:49

news

TJ Baník Souš – FK Neratovice-Byškovice 3:2 (2:2)

Branky : 8.min.,30.min.Hynek, 65.min.Štípek–28.min. Vorasický, 43.min. Pajkrt

Poslední domácí utkání v sezóně sehráli hráči Baníku Souš s celkem aspirující na třetí místo v tabulce FK Neratovice-Byškovice s.r.o.

Utkání bylo hráno za velkého vedra na hlavním travnaté ploše již od 14.00 hod. po dohodě obou mužstev.

Utkání bylo hrané, jakoby se jednalo o finále mistrovství světa, mělo důraz, nasazení a patřičný náboj. Hosté někdy hráli až moc za hranou pravidel a také na to doplatili dvěma červenými kartami a sedmi žlutými kartami.

V 8. minutě se prosadil poprvé v soušském dresu mladíček v týmu Jan Hynek, který se dobře zorientoval v místě značky pokutového kopu a poprvé zavěsil 1-0.

Ve 28. minutě došlo na levé straně k nesouhře domácích hráčů, z čehož vyplynul přímý volný kop, který hosté zahráli do pokutového území, kde se hlavou prosadil hostující hráč s č. 14 Vorasický a srovnal stav utkání na 1-1.

Zde je nutné podotknout, že domácí brankař nebyl v této situaci bez chyby. Ale již ve 30 minutě domácí opět vedli, kdy se ke střele, která byla skákavá a dá se říci i nepovedená dostal střelec utkání domácí Jan Hynek a se štěstím a chybou hostujícího brankaře změnil stav utkání na 2-1 pro svůj tým.

Ve 35. minutě domácí útočník „spalovač šancí „ Jan Kopta mohl vsítit branku, ale tak se k tomu připravoval, až míč vstřelil do boční sítě hostující branky, škoda byla to branková příležitost.

Ve 36. minutě centroval míč do vápna domácí kapitán Štípek a právě Kopta jeho centr hlavou v záklonu poslal nad hostující svatyni. Ve 41. minutě před tribunami se zažlutilo na obou stranách po nevybíravých zákrocích a nutno podotknout, že od této doby byli hostující hráči dost agresivní!!!

Když už se všichni chystali na poločasovou přestávku, tak hosté srovnali stav utkání na 2-2 a to poté co ve 43. minutě přišel dlouhý centrovaný míč z pravé strany na zadní tyč, kde byl zcela sám a volný hostující kapitán Pajkrt Jakub, kterému nedělalo problém míč umístit do prázdné branky.

Ve druhém poločase měli první šanci hosté a to když ve 46 minutě Radosta z velkého vápna obstřeloval brankaře na zadní tyč, ale míč skončil těsně vedle.

Na druhé straně měl šanci opět domácí útočník Kopta, který po hezkém centru z levé strany od Kukačky dostal míč ideálně na hlavu, ale hostující branku těsně minul.

V 57. minutě hostující hráč s č.7 Chrdle Jiří se dostal do bezprostřední blízkosti domácího brankaře Švarce, ale ten bravurně zlikvidoval jeho pokus o vstřelení branky.

V 65. minutě udeřili domácí hráči, kdy po hezké kombinaci v rychlém přechodu do útoku se k míči na rozhraní pokutové území dostal domácí „snajpr“ Venca Štípek, který míč propasíroval do branky a tak zařídil rozdílovou branku v tomto utkání vítězství domácího celku.

Hosté se ještě v závěru utkání snažili o zvrat, ale svojí tvrdostí a nedisciplinovaností na to doplatili. Nejprve byl v 83 minutě vyloučen hostující brankař a do po druhé žluté kartě a v 89. minutě byl vyloučen také po druhé žluté kartě hostující hráč s č. 5 Jína Pavel.

Utkání tedy skončilo vítězstvím domácího celku a nutno přiznat, že zaslouženě. Tímto vítězstvím se domácí hráči posunuli v konečné tabulce divize skupiny „B“ na konečné 9 místo, hosté skončili na 4 místě.

 

Domácí trenér Pavel Koutenský po utkání uvedl : "Jsem rád, že jsme porazili soupeře, který do poslední chvíle bojoval o třetí místo v tabulce. V utkání jsme byli lepším týmem a jenom mě ze strany hostů zarazila jejich nesmyslná tvrdost v utkání. Všem hráčům bych chtěl poděkovat za předvedený výkon v tomto posledním utkáním a věřím, že v nové fotbalové sezoně se nám bude podobně dařit jako dnes."

ŽK : 1-7

ČK : 0-2

Rozhodčí : Duchoň – Brda, Hádek

Delegát : Novotný

Diváci : 130

 

Sestava:

Švarc – Popelka, Johana, Zápotocký,Fiřt – Christof – Pátek, Hynek, Kukačka (67 min. Havlíček ) – Kopta ( 67.Bartoš ) Štípek © ( 89.min. Horák )

Připraveni na lavičce : Švarc, Hlaváček Petr

Trenér: Koutenský Pavel

Asistent trenéra: Novák Josef

Asistent trenéra : Černý Petr

Vedoucí mužstva: Martin Spilka

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR