Úterý, 09 Červen 2015 10:18

FK Motorlet Praha - TJ Baník Souš 0-0 (0-0) 4-3 np.

Branky : penalty za Souš proměnili : Zápotocký,Pátek,Kukačka

penalty za Souš neproměnili : Štípek, Christof,Bartoš

Hráči Baníku Souš zajížděli na hřiště SK FK Motorlet Praha a to v sobotu, kdy utkání se hrálo až od 18.00 hod. ( na přání domácího klubu ) za velkého až úmorného vedra.

Utkání se hrálo v poklidném tempu bez zbytečné nervozity obou mužstev, neboť ani jedno mužstvo nehrálo o postup či záchranu.

V prvním poločase bylo utkání vyrovnané s náznaky šancí na obou stranách, ale přesto se hráči obou mužstev nedokázali prosadit, pouze domácí vsítili ve 28 minutě branku, ale tu hlavní arbitr neuznal pro ofsajd domácího hráče.

V domácím celku hrál velmi dobře útočník Novotný a naopak u hostujícího celku zase dominovala opora zadních řad exligový fotbalista a bývalý reprezentant Petr Johana.

Druhý poločas probíhal ve stejném tempu a duchu, hra se přelévala ze strany na stranu, ale opět bez kýžené branky na jedné či druhé straně.

Hosté museli v poločasové přestávce sáhnout k nucenému střídání stopera Horáka, kterého nahradil Bartoš. Střídání bylo vynucené ohledně zranění jmenovaného.

Když se blížil konec utkání, tak to vypadalo, že obě mužstva jsou s remízovým stavem spokojena a v poklidu dokráčela do konce utkání, kde v penaltovém rozstřelu byli úspěšnější domácí borci. Za Souš se neprosadili Bartoš, Štípek a Christof a naopak proměnili Zápotocký, Pátek a Kukačka.

Hostující trenér Pavel Koutenský po utkání uvedl: "V utkání jsme určitě nebyli horším týmem, naší alfou a omegou je neproměňování šancí, které si během utkání vypracujeme, a bez vstřelení branek v utkání nelze vyhrát. Kluci odmakali za úmorného vedra celý zápas a je jenom škoda, že jsme opět v penaltách nebyli úspěšní."

ŽK : 36 Měska – 80.Kukačka

ČK : 0-0

Rozhodčí : Štrincl – Šlapák, Cihlář

Diváci : 100