• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.

Úterý, 02 Červen 2015 07:06

news

TJ Baník Souš – SK Sokol Brozany 0:1 (0:0)

Branky : 66. Min. Benda

Na domácím hřišti jsme tentokrát přivítali první celek divize skupiny „B“ Sokol Brozany.

Do soupeře jsme se pustili s vervou, a kdo na utkání přišel, musel se divit, že náš soupeř vede tabulku, protože běhen utkání nic nepředvedl a byl jasně horším týmem.

Ve 21.minutě Hlaváček z levé strany připravil po samostatné akci brankovou příležitost Hynkovi ten ze 16 metrů přestřelil hostující branku.

Hosté měli v prvním poločase jeden náznak šance a to když po rohovém kopu se k prodloužené hlavičce dostával hráč s č. 2 Uka Charles, ale nedoskočil a domácího brankaře neohrozil.

Ve 37. minutě se k pěkné střele odhodlal v brankové pozici Karel Christof, ale jeho střela ze 17 metrů přeletěla hostující branku.

Další, ale již tutovou branku měl na kopačkách stoper Zápotocký, kdy míč do pokutového území centroval z pravé strany z přímého volného kopu Hynek, jeho centrovaný míč propadl k zcela osamocenému Zápotockému, který z „pětníku“ vysoko přestřelil a v jasné „tutovce“ tak selhal.

Do poločasu se šlo tedy za stavu 0-0 a nutno přiznat, že pro domácí tým zcela nezaslouženě.

Druhý poločas se odehrával podle stejného scénáře jako první. V 51.minutě měl na kopačkách branku útočník domácích Kopta, ale jeho velmi nadějnou šanci vyrazil hostující brankař nohama zpět do pole. Většina hry se odehrávala na útočné straně Baníku Souš a hosté se snažili podnikat rychlé protiútoky.

V 66. minutě byl jejich rychlý protiútok zastaven dle názoru hlavního rozhodčího nedovoleným způsobem na pravé straně u pokutového území ( bylo to v pracovním prostoru pomezního rozhodčího a ten nesignalizoval nedovolený přestupek ) hostující útočník a z následného přímého volného kopu se prosadil pěknou střelou hostující hráč Benda Jaroslav. 0-1.

V 79. minutě se prosadil pěknou střelou vedle tyče hostující branky Linka. Dále v 85. minutě hlavičkoval v nadějné pozici domácí kanonýr Štípek a opět nebylo z toho nic.

V 88. minutě Linka opět střílel vedle branky a 1000 procentní šanci měl na kopačkách 90 minutě domácí Jan Kopta, který byl na středu hřiště na značce pokutového kopu zcela sám a mohl se brankaře zeptat, kam ho chce, ale opět v koncovce selhal a míč zbrkle vystřelil vedle levé tyčky hostující branky.

Tato poslední křeč domácích hráčů už nezměnilas výsledku utkání nic a tak utkání nezaslouženě vyhrálo mužstvo z Brozan a opět se potvrdilo rčení bývalého trenéra Bohemians Praha Tomáše Pospíchala, že fotbal nemá logiku.

Domácí trenér Pavel Koutenský po utkání uvedl : "Byli jsme jasně lepším týmem, soupeř se prakticky na nic nezmohl a z jediné střely na branku zvítězil. Z předvedené hry, kombinací jsem spokojen, ale umíráme na neproměnění brankových příležitostí. Nedaří se na jaře střelecky J.Koptovi a jeho neproměňování šancí nás bohužel stojí body, ale ani ostatní hráči z mužstva své šance neproměňují.Jinak hra v poli se mi líbila, ale co naplat hraje se na branky a ne na líbivý fotbal."

ŽK : 0-3

ČK : 0-0

Rozhodčí : Hányš –Nehasil, Janeček

Delegát : Urban

Diváci : 150

 

Sestava:

Švarc – Popelka, Johana, Zápotocký ( 84.min. Horák ), Fiřt – Christof –Linka, Hynek, Štípek, Hlaváček Petr ( 75. Pátek ) - Kopta

Připraveni na lavičce : Unger, Havlíček

Trenér: Koutenský Pavel

Asistent trenéra: Novák Josef

Asistent trenéra : Černý Petr

Vedoucí mužstva: Martin Spilka

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR