• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.

Úterý, 26 Květen 2015 07:28

news

Loko Chomutov - TJ Baník Souš 0:1 (0:0)

Branky : 85.min. Štípek

Další mistrovské utkání sehráli hráči Baníku Souš na hřišti zachraňující se Loko Chomutov, našeho souseda z Ústeckého kraje.

Hned v první minutě mohli hosté vést, stoprocentní brankovou příležitost měl Hynek,který dorážel míč do prázdné branky, ale brance zabránil v posledním okamžiku domácí obránce a z brankové čáry míč vyrazil.

Ve 21. minutě po rohovém kopu vracel míč před branku hlavou stoper hostí Petr Johana a v další tutové šanci se objevil Jan Kopta, ale jeho hlavičku chytá vynikající brankař Loko Chomutova zapůjčený z Baníku Most.

Honza Kopta spálil další brankovou příležitost a to ve 33. minutě, kdy z leva dostal nádherný míč od Petra Hlaváčka, ale jeho střelu kryje brankář domácích.

Ve 45. minutě měli také šanci domácí hráči, kdy zahrávali z 20 metrů přímý volný kop, domácí jej rozehráli a pěknou střelu domácího kapitána Čonky vyráží výborným zákrokem hostující brankař Unger. První poločas tak skončil bezbrankovým skórem 0-0.

Ve druhém poločase byli hosté stále lepší, byli více na balonu a byli fotbalovější, ale stále chyběla kýžená branka.

V 69. minutě mohl stav změnit Václav Štípek a to po závaru před domácí brankou se dostal do šance, ale opět domácí vykopli míč z brankové čáry.

V 74. minutě střídající Kukačka na levé straně po samostatné akci připravil gólovou přihrávkou šanci opět Štípkovi, ale ten z blízka nedokázal překonat domácího brankaře, který opět bravurným zákrokem držel domácí tým nad vodou.

V 85. minutě již, ale „zahřmělo“kdy na centrovaný míč si ve vápně naskočil Hynek míč vrátil před branku, kde ze 16 metrů střelou překonal hostující kapitán Václav Štípek dosud neprůstřelného domácího brankaře Divkoviče a hosté vedli 0-1. Jak se později ukázalo byl to rozhodující moment celého utkání.

Hosté si za předvedený výkon vítězství zasloužili, ale bohužel na druhou stranu domácím tak ztížili boj o záchranu v divizní soutěži.

Domácí trenér Pavel Chaloupka po utkání uvedl : „Hosté zaslouženě vyhráli, nás držel výborným výkonem náš gólman Tino Divkovič. V utkání také hrála roli psychika, kdy my hrajeme o záchranu a musíme a naopak Souš je v pohodě a nemusí, ale to nás neomlouvá. Není konec soutěže a budeme ještě bojovat. Hostům blahopřeji k vítězství a k výkonu.“

Hostující trenér Pavel Koutenský po utkání uvedl : „V utkání jsme zaslouženě zvítězili, byli jsme lepší, už první poločas jsme měli vést 4-0, ale koncovka byla slabá. Hráči plnili moje úkoly tak, jak jsme si před zápasem řekli. Soupeř se snažil, ale dnes na hřišti byl pouze jeden tým, který zaslouženě vyhrál.“

ŽK : 2-2

ČK : 0-0

Rozhodčí : Šťastný – Martínek, Janeček

Delegát : Zeman

Diváci : 100

 

Sestava:

Unger – Popelka, Johana, Zápotocký, Fiřt – Christof – Hlaváček Petr (67.min.Kukačka) , Hynek ( 88.min.Pátek), Linka (90.min.Bartoš) – Kopta, Štípek

Připraveni na lavičce : Švarc, Havlíček

Trenér: Koutenský Pavel

Asistent trenéra: Novák Josef

Asistent trenéra : Černý Pet

Vedoucí mužstva: Martin Spilka

 

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR