• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.

Pondělí, 18 Květen 2015 09:00

news

TJ Baník Souš – ASK Lovosice 1:6 (1:2)

Branky : Zápotocký PK - Šraga PK, Holub, Obrtlík, Olejník, Šalda, Kolář

První domácí utkání na hlavní přírodní travnaté ploše sehráli hráči Baníku Souš ve 22 kole proti celku ASK Lovosice – aspiranta na postup do ČFL.

V sobotním odpoledni bylo ideální počasí na fotbal, větší divácká kulisa chyběla z důvodu semifinálového utkání mistrovství světa v ledním hokeji mezi ČR a Kanadou.

V 6. minutě domácí stoper udělal chybu v rozehrávce, hostující Svoboda se řítil sám na brankaře, ale domácí jej doběhli a míč mu v souladu s pravidly fotbalu odebrali.

V 10. minutě vystřelil z hranice pokutového území středopolař Christof, ale těsně minul branku hostí. Ve 21. minutě fauloval v pokutovém území domácího celku Jan Hynek a hlavní rozhodčí správně nařídil pokutový kop, který s přehledem proměnil hráč hostí s č. 2 Šraga David 0-1.

Za tři minuty se pískal pokutový kop i na druhé straně, kdy po faulu na Štípka se na značku pokutového kopu postavil Jirka Zápotocký a ten se nemýlí 1-1.

Ve 31.minutě hosté udeřili poprvé ze standartní situace, kdy po rohovém kopu se k zakončení hlavou dostal nejmenší hráč hostí s č. 10 Holub Antonín a upravil skóre na 1-2.

Ve 40.minutě se blýskl nádhernou střelu z voleje domácí Christof, ale zákrokem utkání se zaskvěl hostující brankař Marek.

Ve 43. minutě podnikli hosté rychlý protiútok z pravé strany, ale zakončili těsně vedle domácí svatyně.

Ve 44. minutě měl na noze vyrovnání domácí kapitán Štípek, který se po rohovém kopu dostal k odraženému míči, ale trefil dobře postaveného hostujícího brankaře, to byla velká šance a také velká škoda.

V poslední akci prvního poločasu došlo ve 45. minutě, kdy míč putoval po ose Hynek-Štípek.Zápotocký a posledně jmenovaný zakončoval však pouze do levé boční sítě hostující branky. Do poločasu se šlo tedy s hratelným výsledkem 1-2.

Ve druhém poločase hosté opět udeřili, kdy po zbytečně zahraném míči na rohový kop se k zakončení hlavou dostal hostující vyhlášený hlavičkář Obrtlík, kterého měl osobně hlídat domácí hráč Kopta, a po náběhu se hlavou přímo trefil do domácí branky a upravil skóre utkání na 1-3.

V 72. minutě nádherně z velké dálky vystřelil hostující hráč s č. 7 Macháček Martin a domácí brankař Unger měl co dělat, aby míč vyrazil na rohový kop. Z následného rohové kopu se opět hosté prosadili kdy hlavou zakončoval hostující stoper Olejník 1-4.

V 74. minutě po hezké nahrávce Hlaváčka se k zakončení střelou dostal Petr Linka, střelu však výborný brankař hostí chytil.

V 75.minutě míč putoval po ose Popelka-Hynek-Linka a Kopta, který nastřelil pouze břevno hostující branky.

V 81. minutě opět hosté zahrávali rohový kop po kterém se prosadil hostující hráč s č. 4 Šalda Petr, který byl na hřišti pouze 3 minuty 1-5.

A pomyslný hřebíček do rakve nám hosté zasadili v 89. minutě kdy naší obranou lehce proběhl hostující hráč s č. 14 Kolář David udělal kličku domácímu brankaři a poté zcela sám umístil míč do domácí branky 1-6.

Domácí trenér Pavel Koutenský po utkání uvedl : "Hosté zaslouženě vyhráli, byli lepším týmem. Já jsem z našeho špatného výkonu zklamán, sice nás provázejí zranění hráčů, před každým utkáním těžko dáváme dohromady základní sestavu, ale to nás neomlouvá. Někteří hráči si vůbec neplní úkoly, které jim s asistenty zadáme. Naše kraje vůbec nehráli a na ruce jedné ruky, a to nepoužiji všechny prsty, se dá spočítat, kdo snese měřítko hráče divize. Standardky rozhodli, absolutně nepokrytí hostující hráči nám sázeli branku za brankou."

ŽK : 2-3

ČK : 0-0

Rozhodčí : Langmajer – Pastyřík, Mudra

Delegát : Schroter

Diváci : 100

Sestava:

Unger – Popelka, Johana, Zápotocký, Pátek , – Christof - Linka, Hynek, Hlaváček Petr (83.min Havlíček ) - Kopta, Štípek ©

Připraveni na lavičce : Švarc, Fiřt, Diego,Krézl.

Trenér: Koutenský Pavel

Asistent trenéra: Novák Josef, Černý Petr

Vedoucí mužstva: Martin Spilka

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR