• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.

Středa, 13 Květen 2015 11:37

news

FK Litoměřice - TJ Baník Souš 1:0 (0:0)

Branky : 25. min.Stožický Vlastimil

Hráči Baníku Souš ve druhém utkání po sobě zajížděli ven a tentokráte do Litoměřic, kde v Ústeckém derby sehráli vyrovnané divizní utkání, ale bohužel těsně v něm prohráli 1-0.

Do první šance v utkání dostali domácí hráči, kdy ve 21.minutě přišel dlouhý centr z pravé strany do pokutového území, kde domácí útočník s č. 11 Tichý Petr hlavičkoval na branku hostí, ale hostující brankař Švarc míč vyrazil na rohový kop.

Ve 23. minutě pěkně nahrál Bartoš na střed hřiště Kolevovi, který však na domácí svatyni vyslal slabou střelu.

Ve 24. minutě podnikli domácí hráči rychlý protiútok, ale opět výborně vyběhl hostující brankař a šanci včas zlikvidoval.

Ve 34.minutě domácí hráči výborně kombinovali na hranici pokutového území hostujícího týmu , akci zakončoval hráč s č. 7 Novotný, ale střela se mu ve slibné pozici nepovedla a skončila vedle branky hostí.

Ve 37. minutě Kukačka výborně narazil míč spoluhráči Christovovi, který pálill z „voleje“, ale domácí brankař výborně zakročil a míč vyrazil na rohový kop.

Ve 38.min. po rohovém kopu hlavičkoval výborně stoper hostí Petr Johana, ale jeho hlavička skončila těsně vedle domácí branky. A jelikož domácí a ani hosté branku nevstřelili šlo se do poločasové přestávky za stavu 0-0.

Jak je již zvykem hostujícímu týmu opět nevyšel úvod druhého poločasu, kdy ve 49. minutě 35 metrů zahrávali domácí přímý volný kop, ke kterému se postavil domácí „exligista“ Vlastimil Stožický, který vyslal na hostující branku tvrdou přímou střelu, která na těžkém a zmáčeném terénu skočila a nešťastný obránce hostí Jirka Zápotocký nechtěně míč tečoval do vlastní branky, hostující brankař nemohl nic dělat 1-0 pro domácí tým.

Hosté se však nevzdávali a vypracovali si v 59. minutě utkání brankovou příležitost, kdy záložník Kukačka vybojoval míč, který si narazil s Koptou a sám poté postupoval na domácího brankaře, ale míč si špatně připravil a dostal se do levé strany, kde z úhlu brankaře nepřekonal, to byla velká škoda mohlo být vyrovnáno !!!

V 69. minutě měli hosté opět další brankovou příležitost, ale po rohovém kopu se k míči dostal Štípek, který hlavičkoval k zadní tyči branky domácích a tam dobíhal Kopta , ale na míč jen těsně nedosáhl a neumístil jej do prázdné branky.

V 72. minutě došlo ke zbytečnému faulu hostujícího záložníka Kukačky, který byl po zásluze po druhé žluté kartě vyloučen a oslabil tak svůj celek při závěrečném tlaku.

Za zmínku ještě stojí uvést situaci z 87. minuty kdy po průniku do pokutového území byl faulován útočník Souše Štípek, ale píšťalka hlavního arbitra zůstala němá.

Závěrečný tlak hostí již nebyl nic platný a tak Baník Souš i po druhé za sebou na venkovním hřišti prohrál těsným jednobrankovým rozdílem.

 

Hostující trenér Pavel Koutenský po utkání uvedl : „Zase rozhodla jedna jediná branka v utkání, ve kterém jsme nebyli horším týmem. Mrzí mě zbytečné vyloučení Kukačky, který nám bude pro další utkání chybět. Stále máme velkou marodku a vždy před utkáním dáváme dohromady základní jedenáctku.“

ŽK : 4-4

ČK : 0-1

Rozhodčí : Šimeček – Janeček, Baum

Delegát : Adamec

Diváci : 190

 

Sestava:

Švarc – Popelka , Johana, Zápotocký, Bartoš – Kolev, Christof – Pátek, Hynek (68.min. Štípek) Kukačka, - Kopta

Připraveni na lavičce : Unger, Horák, Hlaváček Petr

Trenér: Koutenský Pavel

Asistent trenéra: Černý Petr, Novák Josef

Vedoucí mužstva: Martin Spilka

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR