• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.

Středa, 13 Květen 2015 11:30

news

TJ Sokol Libiš - TJ Baník Souš 2:1 (0:0)

Branky : 47.min., 84.min. Petr Tomáš – 1x PK – 77.min Kopta

Hráči Baníku Souš zajížděli na hřiště již bez obav hrajícího Sokola Libiš. V sobotním dopoledním utkání byli hráči odhodláni přivézt všechny 3 body za vítězství domů, ale opak byl pravdou, i přestože byli hosté lepším týmem v utkání.

V prvním poločase bylo utkání vyrovnané bez větších brankových příležitostí. Hosté byli více na balónu a tvořili hru. Domácí se také snažili, ale veškeré pokusy končili vždy u pokutového území. Hosté měli ve 34. minutě brankovou příležitost, ale Štípek ji nevyužil, neboť domácí brankař rychle a dobře vyběhl.

Ve druhém poločase nejprve ve 47.minutě odpískal hlavní rozhodčí přísný pokutový kop za faul Johany na Ivana Baratyskyyho, který se vrhl do pokutového území hlava nehlava a takzvaným házenkářským „prorážením“ si vykoledoval pro svůj tým výhodu pokutového kopu.

Pokutový kop proměnil domácí kanonýr Petr Tomáš a tak stav utkání byl 1-0 pro domácí tým.

Od tohoto okamžiku se hosté vrhli do útoku a jasně v této fázi přehrávali domácí tým. V 52. minutě střílel zdálky nebezpečně hostující Christov, v 65. minutě se k hlavičce po rohu dostal kapitán hostí Štípek, ale těsně minul domácí branku.

V 68. minutě se rýsovala další branková příležitost pro hosty, kdy po dlouhém autu obránce Popelky odcentroval do pokutového území Kukačka, ale těsně před útočníkem Koptou míč se štěstím uklidil domácí obránce na rohový kop.

V 77. minutě hosté udeřili, po hezké kombinaci na ose Zápotocký-Bartoš-Pátek-Zápotocký na pravé straně odcentroval posledně jmenovaný míč do pokutového území, kde si na bližší tyč výborně naběhl Jan Kopta a nechytatelnou hlavičkou vyrovnal stav utkání na 1-1.

Od této doby se hosté snažili strhnout vítězství na svou stranu, ale to se jim nevyplatilo kdy po chybě v útočné pásmu domácí provedli bleskový protiútok a svoji druhou branku přidal domácí Petr Tomáš a upravil stav na 2-1 pro domácí tým.

Hosté byli z vývoje utkání trochu zaskočeni, ale bojovali dále, ale přes všechnu jejich snahu se jim nepodařilo vyrovnat i také proto, že domácí hráči zdržovali a rozhodčí je do pokutového území domácích již nepustili a otáčeli fauly pro domácí tým.

Hostující trenér Pavel Koutenský po utkání uvedl : „Jsem naštvaný na hráče, protože zcela určitě si za svůj výkon v dnešním utkání zasloužili bodovat, ale nedokázali si pohlídat při svém tlaku jeden jediný protiútok, který byl jak se později ukázalo rozhodující pro výsledek utkání. Jinak herní projev se mi líbil a i přesto, že jsme byli lepším týmem, jsme dnes prohráli, ale takový je fotbal.“

ŽK : 3-1

ČK : 0-0

Rozhodčí : Simbartl – Cihlář, Špindlerová

Delegát : Moník

Diváci : 200

 

Sestava:

Unger – Popelka , Johana, Zápotocký, Bartoš – Kolev ( 67.min Kopta ), Christof – Pátek, Hynek, Kukačka, - Štípek

Připraveni na lavičce : Švarc, Krézl, Havlíček, Hlaváček Petr

Trenér: Koutenský Pavel

Asistenti trenéra: Černý Petr, Novák Josef

Vedoucí mužstva: Martin Spilka

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR