Sezóna 2014/15

Čtvrtek, 18 Červen 2015 11:49

TJ Baník Souš – FK Neratovice-Byškovice 3:2 (2:2)

Branky : 8.min.,30.min.Hynek, 65.min.Štípek–28.min. Vorasický, 43.min. Pajkrt

Poslední domácí utkání v sezóně sehráli hráči Baníku Souš s celkem aspirující na třetí místo v tabulce FK Neratovice-Byškovice s.r.o.

Utkání bylo hráno za velkého vedra na hlavním travnaté ploše již od 14.00 hod. po dohodě obou mužstev.

Utkání bylo hrané, jakoby se jednalo o finále mistrovství světa, mělo důraz, nasazení a patřičný náboj. Hosté někdy hráli až moc za hranou pravidel a také na to doplatili dvěma červenými kartami a sedmi žlutými kartami.

V 8. minutě se prosadil poprvé v soušském dresu mladíček v týmu Jan Hynek, který se dobře zorientoval v místě značky pokutového kopu a poprvé zavěsil 1-0.

Ve 28. minutě došlo na levé straně k nesouhře domácích hráčů, z čehož vyplynul přímý volný kop, který hosté zahráli do pokutového území, kde se hlavou prosadil hostující hráč s č. 14 Vorasický a srovnal stav utkání na 1-1.

Celý článek...

Pátek, 12 Červen 2015 08:37

V sobotu se naši muži rozloučí s letošní sezonou, když na domácím hřišti přivítají třetí celek tabulky – FK Neratovice-Býškovice.

Náš soupeř může v případě výhry a zaváhání druhých Lovosic, které čeká zápas s vedoucími Brozany, postoupit na konečné druhé místo, proto čekáme do soupeře útočný fotbal a snahu o zisk tří bodů.

V podzimním zápase na hřišti soupeře jsme základní hrací době uhráli remízu 0:0 a po pokutových kopech jsme získali bonusový bod.

Zápas začíná v na soušském hřišti v sobotu od 14.00 hodin.

Úterý, 09 Červen 2015 10:18

FK Motorlet Praha - TJ Baník Souš 0-0 (0-0) 4-3 np.

Branky : penalty za Souš proměnili : Zápotocký,Pátek,Kukačka

penalty za Souš neproměnili : Štípek, Christof,Bartoš

Hráči Baníku Souš zajížděli na hřiště SK FK Motorlet Praha a to v sobotu, kdy utkání se hrálo až od 18.00 hod. ( na přání domácího klubu ) za velkého až úmorného vedra.

Utkání se hrálo v poklidném tempu bez zbytečné nervozity obou mužstev, neboť ani jedno mužstvo nehrálo o postup či záchranu.

V prvním poločase bylo utkání vyrovnané s náznaky šancí na obou stranách, ale přesto se hráči obou mužstev nedokázali prosadit, pouze domácí vsítili ve 28 minutě branku, ale tu hlavní arbitr neuznal pro ofsajd domácího hráče.

V domácím celku hrál velmi dobře útočník Novotný a naopak u hostujícího celku zase dominovala opora zadních řad exligový fotbalista a bývalý reprezentant Petr Johana.

Pátek, 05 Červen 2015 09:19

Naši muži zajíždějí v sobotu na půdu sedmého celku soutěže – SK Motorlet Praha.

Náš soupeř v minulém kole podlehl na hřišti pátého Kladna 1:3, když domácí rozhodli zápas po vyrovnaném poločase až v druhé půli.

V podzimním zápase na domácí půdě jsme se se soupeřem rozešli smírně 1:1, když naši branku vstřelil Kopta. Druhý bod si po penaltovém rozstřelu odvezli domů hráči Motorletu.

Zápas začíná v sobotu od 17.00 hodin.

Úterý, 02 Červen 2015 07:06

TJ Baník Souš – SK Sokol Brozany 0:1 (0:0)

Branky : 66. Min. Benda

Na domácím hřišti jsme tentokrát přivítali první celek divize skupiny „B“ Sokol Brozany.

Do soupeře jsme se pustili s vervou, a kdo na utkání přišel, musel se divit, že náš soupeř vede tabulku, protože běhen utkání nic nepředvedl a byl jasně horším týmem.

Ve 21.minutě Hlaváček z levé strany připravil po samostatné akci brankovou příležitost Hynkovi ten ze 16 metrů přestřelil hostující branku.

Hosté měli v prvním poločase jeden náznak šance a to když po rohovém kopu se k prodloužené hlavičce dostával hráč s č. 2 Uka Charles, ale nedoskočil a domácího brankaře neohrozil.

Ve 37. minutě se k pěkné střele odhodlal v brankové pozici Karel Christof, ale jeho střela ze 17 metrů přeletěla hostující branku.

Úterý, 26 Květen 2015 07:28

Loko Chomutov - TJ Baník Souš 0:1 (0:0)

Branky : 85.min. Štípek

Další mistrovské utkání sehráli hráči Baníku Souš na hřišti zachraňující se Loko Chomutov, našeho souseda z Ústeckého kraje.

Hned v první minutě mohli hosté vést, stoprocentní brankovou příležitost měl Hynek,který dorážel míč do prázdné branky, ale brance zabránil v posledním okamžiku domácí obránce a z brankové čáry míč vyrazil.

Ve 21. minutě po rohovém kopu vracel míč před branku hlavou stoper hostí Petr Johana a v další tutové šanci se objevil Jan Kopta, ale jeho hlavičku chytá vynikající brankař Loko Chomutova zapůjčený z Baníku Most.

Honza Kopta spálil další brankovou příležitost a to ve 33. minutě, kdy z leva dostal nádherný míč od Petra Hlaváčka, ale jeho střelu kryje brankář domácích.

Pátek, 22 Květen 2015 09:34

V sobotu dopoledne nastoupí naši muži na hřišti čtrnáctého týmu tabulky – AFK LoKo Chomutov.

Náš soupeř v minulé kole obdržel na hřišti Kladna šest branek (stejně jako my doma s Lovosicemi) a podlehl tak 2:6.

V podzimním zápase na našem hřišti jsme zvítězili 3:1 po brankách Kopty a Štípka. Třetí branku si hosté vstřelili sami.

Zápas se hraje v sobotu 23.5. od 10.30 hodin.

Pondělí, 18 Květen 2015 09:00

TJ Baník Souš – ASK Lovosice 1:6 (1:2)

Branky : Zápotocký PK - Šraga PK, Holub, Obrtlík, Olejník, Šalda, Kolář

První domácí utkání na hlavní přírodní travnaté ploše sehráli hráči Baníku Souš ve 22 kole proti celku ASK Lovosice – aspiranta na postup do ČFL.

V sobotním odpoledni bylo ideální počasí na fotbal, větší divácká kulisa chyběla z důvodu semifinálového utkání mistrovství světa v ledním hokeji mezi ČR a Kanadou.

V 6. minutě domácí stoper udělal chybu v rozehrávce, hostující Svoboda se řítil sám na brankaře, ale domácí jej doběhli a míč mu v souladu s pravidly fotbalu odebrali.

V 10. minutě vystřelil z hranice pokutového území středopolař Christof, ale těsně minul branku hostí. Ve 21. minutě fauloval v pokutovém území domácího celku Jan Hynek a hlavní rozhodčí správně nařídil pokutový kop, který s přehledem proměnil hráč hostí s č. 2 Šraga David 0-1.

Za tři minuty se pískal pokutový kop i na druhé straně, kdy po faulu na Štípka se na značku pokutového kopu postavil Jirka Zápotocký a ten se nemýlí 1-1.

Ve 31.minutě hosté udeřili poprvé ze standartní situace, kdy po rohovém kopu se k zakončení hlavou dostal nejmenší hráč hostí s č. 10 Holub Antonín a upravil skóre na 1-2.

Středa, 13 Květen 2015 11:37

FK Litoměřice - TJ Baník Souš 1:0 (0:0)

Branky : 25. min.Stožický Vlastimil

Hráči Baníku Souš ve druhém utkání po sobě zajížděli ven a tentokráte do Litoměřic, kde v Ústeckém derby sehráli vyrovnané divizní utkání, ale bohužel těsně v něm prohráli 1-0.

Do první šance v utkání dostali domácí hráči, kdy ve 21.minutě přišel dlouhý centr z pravé strany do pokutového území, kde domácí útočník s č. 11 Tichý Petr hlavičkoval na branku hostí, ale hostující brankař Švarc míč vyrazil na rohový kop.

Ve 23. minutě pěkně nahrál Bartoš na střed hřiště Kolevovi, který však na domácí svatyni vyslal slabou střelu.

Ve 24. minutě podnikli domácí hráči rychlý protiútok, ale opět výborně vyběhl hostující brankař a šanci včas zlikvidoval.

Ve 34.minutě domácí hráči výborně kombinovali na hranici pokutového území hostujícího týmu , akci zakončoval hráč s č. 7 Novotný, ale střela se mu ve slibné pozici nepovedla a skončila vedle branky hostí.

Ve 37. minutě Kukačka výborně narazil míč spoluhráči Christovovi, který pálill z „voleje“, ale domácí brankař výborně zakročil a míč vyrazil na rohový kop.

Středa, 13 Květen 2015 11:30

TJ Sokol Libiš - TJ Baník Souš 2:1 (0:0)

Branky : 47.min., 84.min. Petr Tomáš – 1x PK – 77.min Kopta

Hráči Baníku Souš zajížděli na hřiště již bez obav hrajícího Sokola Libiš. V sobotním dopoledním utkání byli hráči odhodláni přivézt všechny 3 body za vítězství domů, ale opak byl pravdou, i přestože byli hosté lepším týmem v utkání.

V prvním poločase bylo utkání vyrovnané bez větších brankových příležitostí. Hosté byli více na balónu a tvořili hru. Domácí se také snažili, ale veškeré pokusy končili vždy u pokutového území. Hosté měli ve 34. minutě brankovou příležitost, ale Štípek ji nevyužil, neboť domácí brankař rychle a dobře vyběhl.

Ve druhém poločase nejprve ve 47.minutě odpískal hlavní rozhodčí přísný pokutový kop za faul Johany na Ivana Baratyskyyho, který se vrhl do pokutového území hlava nehlava a takzvaným házenkářským „prorážením“ si vykoledoval pro svůj tým výhodu pokutového kopu.

Pokutový kop proměnil domácí kanonýr Petr Tomáš a tak stav utkání byl 1-0 pro domácí tým.