Sezona 2013/2014

Čtvrtek, 12 Červen 2014 07:42

aritma

Naši muži přivítají, netradičně již v pátek, v posledním kole Divize B devátý celek průběžné tabulky - SK Český Brod.

Po naší výhře v minulém kole na hřišti Úval, korunované vynikajícím výkonem se naši hráči budou chtít se svými věrnými fanoušky rozloučit další výhrou. Avšak naše hráče čeká těžký zápas, Brod v minulém kole nadělil šest branek Žatci a i v podzimním zápase se nám na jeho hřišti nedařilo, přivezli jsme si porážku 1:3.

Zápas posledního kola Divize B začíná v pátek 13.6. od 17,30 hodin.

Pondělí, 09 Červen 2014 14:04

aritma

SK Úvaly - TJ Baník Souš o.s. 1:3 (0:1)

Branky Souše: Linka 2, Diego da Silva

Za smrtelného vedra sehrálo naše A mužstvo povedené jak výkonem, tak i výsledkem další mistrovské utkání na hřišti zachraňujících se Úval.

Jak v prvním poločase, tak i po celé utkání, byl hostující celek ze Souše aktivnější a fotbalovější, což svědčí i konečný výsledek utkání.

První šance přišla ve 4. minutě utkání, kdy po rohovém kopu se k zakončení hlavou dostal krajní obránce Standa Levý, ale bohužel přestřelil. Již v 10. minutě z levé strany pěkně vystřelil Smrž, ale domácí brankař střelu kryl.

Ve 29. minutě zahrozili domácí, kdy po rychlém brejku z pravé strany vystřelil domácí útočník, ale brankař Švarc míč vyrazil na roh. Ve 31. minutě už gólově udeřilo, ale na druhé straně. Krajní záložník Smrž nahrál Petrovi Linkovi a ten k tyči umístěnou střelou poslal hostující celek do vedení 0-1.

Celý článek...

Čtvrtek, 05 Červen 2014 10:27

aritma

Naši muži po páté porážce v řadě zajíždějí v neděli 8.6. na hřiště devátého týmu tabulky – SK Úvaly.

Náš soupeř v minulém kole remizoval na hřišti Žatce 1:1 a prolomit naši sérii porážek nebude jednoduché.

V podzimním zápase na našem hřišti jsme zvítězili 2:1, když v závěru zápasu rozhodl svou brankou Macháček.

Zápas v Úvalech začíná v neděli 8.6. od 17.00.

Středa, 04 Červen 2014 23:49

TJ Baník Souš – ASK Lovosice 1:2 (0:0)

Branka Souše:   Zápotocký

Další mistrovském derby-utkání sehráli muži Baníku Souš s dalším severočeským účastníkem Divize z Lovosic. Hostující celek bojující o každý bod s cílem pojistit si i pro příští rok divizní příslušnost přijel do Souše s cílem zvítězit.

Utkání moc fotbalové krásy nepřineslo a pouze se čekalo kdo vstřelí první branku. Blíže k tomu měli domácí fotbalisté, kteří hned ve 24.minutě z místa velkého vápna stříleli v nadějné pozici do brankaře-střelcem byl Karel Christof.

Pátek, 30 Květen 2014 10:19

aritma

V sobotu přivítají naši muži v zápase 28.kola Divize B desátý tým tabulky – ASK Lovosice.

V minulém kole oba sobotní soupeři prohráli, Souš ztratila remízový zápas v Chomutově v 92.minutě a hráči Lovosic doma podlehli Žatci 1:3.

V podzimním zápase v Lovosicích, ve kterém byl náš soupeř posílen o několik hráčů druholigového Ústí n. L. jsme prohráli 1:2, když naší jedinou branku vstřelil v druhém poločase Karel.

Zápas začíná tradičně na našem hřišti v sobotu od 17.00 hodin.

Čtvrtek, 29 Květen 2014 07:05

aritma

AFK LoKo Chomutov - TJ Baník Souš 2:1 (0:0)

Branka Souše: 81. Smrž

Do sousedního Chomutova zajížděli hráči Baníku Souš s odhodláním přerušit sérii porážek z minulých kol. Domácí tým je však farmou druholigového Baníku Most a tak se čekala velká fotbalová bitva hráčů z Mostu

Skutečně domácí tým AFK LoKo Chomutov nasadil posily z druholigového týmu. První poločas se odehrál ve velmi slušném tempu bez výrazných brankových šancí. Hosté ze Souše hráli zodpovědně a velmi disciplinovaně a tak poločasový stav 0:0 byl zcela zasloužený.

Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí hráči a to v podobě 48.minuty, kdy se prosadila posila z Mostu Jakub Vojta 1:0.

Čtvrtek, 22 Květen 2014 07:29

aritma

Po porážce v Neratovicích zajíždějí v sobotu naši muži k zápasu 27.kola Divize B na hřiště čtrnáctého týmu tabulky – LoKo Chomutov.

I přes skutečnost, že nás čeká tým z opačného konce tabulky, nečeká nás lehký zápas. Chomutov v minulém kole nadělil Žatci na jeho hřišti sedm branek a tyto získané body bude chtít doma určitě potvrdit.

Říjnový zápas „Lokotkou“ na našem hřišti rozhodl v náš prospěch jedinou brankou v 70.minutě Levý. Zápas začíná 24.5. od 10,30 hodin.

Středa, 21 Květen 2014 13:13

aritma

TJ Baník Souš – FK Neratovice-Býškovice 1:3 (1:1)

Branka Souše: Petr Linka

Další mistrovském utkání sehráli muži Baníku Souš s celkem Neratovic v přímém souboji o třetí příčku v tabulce.

Utkání probíhalo v režii domácího celku, ale první skórovali hosté a to poté, co se v 8. minutě prosadil po rohovém kopu hráč z Neratovic Radosta David 0-1.

Domácí celek na tuto obdrženou branku odpověděl bleskově, kdy v 10. minutě tvrdě vystřelil domácí hráč Karel Christof, hostující brankař míč neudržel a z následné dorážky se prosadil Petr Linka 1-1.

Po této brance přebrali domácí hráči aktivitu a od 26.minuty měli řadu brankových příležitostí, ale bez kýženého efektu. Nejprve po rohu Hlaváčka se kanonýr Štípek netrefil do branky hlavou – míč skončil těsně vedle tyče.

Dále ve 27. min. nejprve opět Štípek po centru Kopase vystřelil, ale brankař hostů kryl a do třetice Štípek přehazuje brankaře a míč pomalu putuje do branky, ale končí na tyči a brankář chytá. Ve 29. minutě obránce hostí nastřelil záda středopolaře Diega a míč letěl na břevno, poté na tyč a následně se odrazil do pole.

Pátek, 16 Květen 2014 10:00

aritma

Naši muži přivítají na svém hřišti v sobotu svého souseda ze čtvrtého místa tabulky – FK Neratovice – Byškovice.

Zatímco náš tým v posledních dvou kolech utrpěl porážku, Neratovice v minulém kole doma porazili Žatec.

V podzimním zápase na hřišti soupeře jsme prohráli 1:2, když naší jedinou branku vstřelil Da Silva.

Sobotní zápas začíná tradičně od 17.00 hodin.

Středa, 14 Květen 2014 13:33

aritma

SK Sokol Brozany – TJ Baník Souš 1:0 (0:0)

Již po druhé za sebou zajížděl Baník Souš na hřiště soupeře, tentokrát do Litoměřic, kde na vypůjčeném hřišti sehrál mistrovské utkání s tradičním rivalem Sokolem Brozany.

Celé utkání se odehrálo ve výborném tempu, kde hosté ze Souše oproti minulému zápasu na Aritmě v Praze odehráli slušné utkání. V prvním poločase bylo utkání vyrovnané s pohlednými akcemi, ale kýžený fotbalový efekt v podobě vstřelené branky se diváci nedočkali.

Do druhého poločasu vstoupili lépe hostující hráči a to ve 46. minutě, kdy záložník Petr Linka málem vstřelil branku, ale domácí hráči míč vykopli z brankové čáry.

Šance hostů na dobrý výsledek vydržela však do 65. minuty, kdy hostující střídající hráč Sýkora Svatopluk dostal domácí do vedení, které se později ukázalo jako rozhodující 1-0.