• FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.
 • FK Baník Souš z.s.

Čtvrtek, 14 Červen 2012 08:21

news

FK Baník Souš – SK Viktorie Jirny – 1:2 (0:1)

Branka Souše: 60. Leibl

ŽK – 3:1, bez ?K, 100 divák?.

Soušští nastoupili k poslednímu mistrovskému zápasu této sezóny proti jistému vít?zi skupiny ze st?edních ?ech – SK Viktorie Jirny. Utkání slibovalo zajímavou podívanou, kdy za hosty nastoupilo n?kolik hrá?? s ligovými zkušenostmi (Kincl, Obermajer, Zoubek a jiní).

Do první p?íležitosti se dostali domácí ve 3. minut?, kdy st?ela Jiráka z 20 metr? kon?í nad brankou. Hosté zahrozili ve 14. minut? a hned to byl brankový zásah. Po chyb? soušské obrany se k hlavi?ce dostal Kincl a nezaváhal – 0:1. Domácí se do šance dostali v 18. min. po závaru v pokutovém území. Hosté vždy dokázali mí? t?lem zblokovat (celkem 3x). O minutu pozd?ji se do šance dostali hosté, tentokráte obránce domácích zablokoval mí? sm??ující do branky. Ve 22. minut? posílá Leibl centr z levé strany h?išt?. Mí? putuje na hlavu Vodi?ky a ten ve vyložené šanci nikým neatakován p?est?eluje.

Vodička se do další šance dostává ve 26. minutě, kdy si zaběhl za obranu hostí. Brankář včasným vyběhnutím zmenší střelecký prostor a jmenovaný hráč nastřeluje pouze jeho tělo. Z následného rohu končí míč na vzdálenější tyči branky. O tři minuty později pálí odražený míč Hanzlíček, brankář vyráží. Ve 31. minutě nastřelují hosté břevno Hanusovy branky po závaru v pokutovém území. Ve 34. min. vysílá Da Silva dělovku z 25 metrů, brankář míč vyráží k Vodičkovi. Ten se zaseknutím míče „zbaví“ obránce, ale ve vyložené šanci nastřeluje pouze ochránce svatyně hostí. Ve 38. minutě pálí opět Da Silva, brankář vyráží míč do bezpečí. Do konce první půle se již nic vážnějšího nepřihodilo, tak do šaten odcházeli spokojenější hosté.

Do druhého poločasu nastoupili oba soupeři aktivně. V 51. minutě hosté opět prokazují své zkušenosti a kanonýr Kincl vstřeluje druhou branku – 0:2. V 60. min. Soušští snižují na rozdíl jedné branky. To Vodička poslal střílený centr z pravé strany hřiště, který prolétl přes celé pokutové území na nabíhajícího Jiráka. Nahrává Leiblovi na hranici penalty a ten z „první“ angličanem uklízí míč do branky – 1:2. V 67. minutě pálí hosté, Hanus vyráží. V 73. a 77. pálí s chutí hrající Da Silva. První střela končí vedle branky a druhou vyráží lapač do bezpečí.

Největší příležitost k vyrovnání mají Soušští v 86. minutě. Střídající Veselý posílá centr z pravé strany. Míč proletí mezi hradbou těl až k osamocenému Leiblovi. Ten se nabídnuté příležitosti zalekl a míč posílá vedle branky. Závěr utkání si hosté již pohlídali. Škoda, remíza by poslednímu utkání premiérové sezóny v divizi slušela více.

Sestava:

Hanus – Hošek, Ihracký (46. Bartoš), Tancoš, Jirák – Wagner (74. Veselý), Hanzlíček ©, Da Silva, Leibl – Jung, Vodička.

Trenér: Černý Jiří

Vedoucí mužstva: Novák Josef

Masér: Mathaus Richard

Masér a kustod: Türb Petr

 

1most

1most

 

 

fortuna

fortuna1

 

 

mostms

 

mostms

mostms

 

inzerát číči

| + - | RTL - LTR