Čtvrtek, 14 Červen 2012 08:21

FK Baník Souš – SK Viktorie Jirny – 1:2 (0:1)

Branka Souše: 60. Leibl

ŽK – 3:1, bez ?K, 100 divák?.

Soušští nastoupili k poslednímu mistrovskému zápasu této sezóny proti jistému vít?zi skupiny ze st?edních ?ech – SK Viktorie Jirny. Utkání slibovalo zajímavou podívanou, kdy za hosty nastoupilo n?kolik hrá?? s ligovými zkušenostmi (Kincl, Obermajer, Zoubek a jiní).

Do první p?íležitosti se dostali domácí ve 3. minut?, kdy st?ela Jiráka z 20 metr? kon?í nad brankou. Hosté zahrozili ve 14. minut? a hned to byl brankový zásah. Po chyb? soušské obrany se k hlavi?ce dostal Kincl a nezaváhal – 0:1. Domácí se do šance dostali v 18. min. po závaru v pokutovém území. Hosté vždy dokázali mí? t?lem zblokovat (celkem 3x). O minutu pozd?ji se do šance dostali hosté, tentokráte obránce domácích zablokoval mí? sm??ující do branky. Ve 22. minut? posílá Leibl centr z levé strany h?išt?. Mí? putuje na hlavu Vodi?ky a ten ve vyložené šanci nikým neatakován p?est?eluje.

Celý článek...

Neděle, 10 Červen 2012 21:16

FK Neratovice-Byškovice – FK Baník Souš 0:1 (0:0)

Branka Souše: 61. Jung, ŽK – 0:1, bez ČK, 150 diváků.

K mistrovskému zápasu 29. kola Soušští odjížděli na půdu dalšího středočeského soupeře, tentokráte z Neratovic. V podzimní části soutěže zvítězilo naše mužstvo nad tímto týmem v poměru 3:2. Již před tímto utkáním bylo rozhodnuto, že naše mužstvo skončí ve své premiérové účasti v divizi na pěkném 9. místě.

Utkání se hrálo na těžkém terénu, protože skoro po celou dobu zápasu hustě pršelo. Do utkání vstoupili aktivněji domácí, již v 8. min. měli vyloženou šanci, kterou trestuhodně zahodili. Poté se hra vyrovnala a na podmáčeném terénu si oba soupeři nevytvořili téměř žádné šance. Až ve 38. minutě si domácí vytvořili další šanci.

Pondělí, 04 Červen 2012 20:21

Poslední mistrovské utkání (30. kola) divize B muž? mezi FK Baník Souš a SK Viktorie Jirny bude odehráno VE ST?EDU 13. 6. 2012 OD 17,30 HODIN. (p?vodní termín byla sobota 16. 6. od 17,00 hod.)

Neděle, 03 Červen 2012 09:42

Autor: Karel Giampaoli

FK Baník Souš - Meteor Praha 1:3

Branky: 77. Diego (z pen.) - 16. Fíček, 31. Moudrý, 82. Omcirk. Rozhodčí: Melničuk, ŽK 1:2.

Soušští nastoupili k zápasu 28. kola s cílem odčinit dvě porážky, které utrpěli v Žatci (1:4) a v Zápech (1:2). Do utkání vstoupili Soušští aktivně, do první příležitosti se dostali ale ve 13. minutě hosté. To zahrávali přímý volní kop, ale střelu útočníka hostí zneškodnil Unger. Hned z protiútoku se dostal do šance Da Silva, ale špatně zasáhl míč.

V 16. minutě se poprvé měnilo skóre utkání. Hosté z Meteoru vyhráli několik osobních soubojů v pokutovém území a po křížné přihrávce hráč hostí uklidil míč do odkryté branky – 0:1. Soušští mohli odpovědět ve 21. minutě. Da Silva zahrával rohový kop. Na střílený centr si do pokutového území naběhl Ihracký a hlavou poslal míč do odkryté části branky. Brankář hostí dokázal reflexivně na dvakrát míč vyrazit.

Středa, 30 Květen 2012 16:57

V sobotu naši muži p?ivítají ve 28. kole Divize celek Meteor Praha VIII. Soupe? je v pr?b?žné tabulce na 4. míst? se šesti bodovým náskokem na náš tým.

Na podzimní zápas na h?išti soupe?e máme velmi p?íjemné vzpomínky, z jeho h?išt? jsme p?ivezli historicky první venkovní divizní výhru.

Zápas na h?išti našeho soupe?e skon?il výsledkem 2:1 pro Baník Souš. Naši hrá?i jeli do Prahy pod vedením nového trenéra a prosadili po rohových kopech, když první branku vst?elil Ihradský a druhou Duran.

Sobotní zápas bude za?ínat tradi?n? v 17 hodin.

Pondělí, 28 Květen 2012 16:31

SK Zápy – FK Baník Souš 2:1 (1:1)

Branka Souše: 25. Wagner, ŽK – 0:2, bez ?K, 200 divák?.

Sestava Baníku: Unger – Linka, Tancoš, Horák (80. Leibl), Jirák – Veselý, Wagner (70. Bartoš), Da Silva, Hanzlí?ek ©, Lorenc – Jung.

Trenér: ?erný Ji?í, vedoucí mužstva: Novák Josef, masér: Mathaus Richard, masér a kustod: Türb Petr

Podrobnosti pro vás p?ipravujeme.

Čtvrtek, 17 Květen 2012 11:45

Ve 25. kole divize fotbalisté Přední Kopaniny zcela zbytečně prohráli na hřišti mosteckého klubu FK Baník Souš 0:2. Kopanina sehrála velmi dobrý poločas, navíc soupeř byl po "devítce" v minulém kole v Teplicích viditelně stále v agónii. Podprůměrným výkonem ve druhé půli však Kopanina soupeři doslova darovala vítězství!

Fotbalisty FCPK v Souši čekal fantastický trávník, ne nadarmo zde Baník Most hrál druhou ligu, když kvůli problémům s vlastním stadiónem nemohl hrát doma. Hrálo se za slunečného i když chladnějšího počasí a foukal výrazný vítr, který občas velice zdařile měnil dráhu letu balónu.

Zajímavostí bylo obsazení druhé lajny, kde se s praporkem velice zdařile prezentovala rozhodčí Hedvika Mifková.

Sobota, 12 Květen 2012 19:49

FK Baník Souš – FC Přední Kopanina – 2:0 (0:0)

Branky Souše: 56. a 76. Vodička

ŽK – 1:1, bez ČK, 130 diváků.

Soušští nastoupili k zápasu 25. kola s cílem odčinit krutou porážku, kterou utrpěli v minulém kole od rezervy Teplic.

Do utkání vstoupili Soušští aktivně, do první příležitosti se dostali již v 5. minutě. To Vodička poslal centr z levé strany hřiště do pokutového území na osamoceného Da Silvu, ale ten v dobré pozici přestřeluje branku. O dvě minuty později si na dlouhý pas za obranu hostí naběhl Leibl, ale z 5 metrů nastřelil pouze boční síť branky.

Z následného protiútoku zahrozili hosté. Po levé straně hřiště unikl forvard hostí, jeho dělovka skončila těsně vedle levé tyče branky. Ve 13. minutě unikl tentýž hráč hostí, ale místo střely z dobré pozice volil nahrávku, kterou vystihl domácí stoper. Ve 14. min. unikl po levé straně aktivní Leibl a posílá míč na hlavu nabíhajícího Vodičky. Jeho střela ale končí v náručí brankáře. Ve 24. minutě se v pokutovém území uvolnil Da Silva, jeho střela z 10 metrů si cestu mezi tyče nenašla. Do konce hrací doby první půle se bojovalo převážně o střed hřiště a tak odcházeli oba soupeři do šaten za bezbrankového stavu.

Pondělí, 07 Květen 2012 07:23

FK Teplice B – FK Baník Souš 9:1 (4:1)

Branka Souše: 62. Jung, ŽK – 1:2, bez ?K, 100 divák?.

Soušští odjížd?li k mistrovskému zápasu 24. kola na p?du severo?eského soupe?e do Dubí, se kterým na našem h?išti p?ipravili divák?m v podzimní ?ásti sout?že st?elecké hody. Tento duel skon?il remízou, kdy padlo celkem 10 branek. I v odvet? padl stejný po?et branek, bohužel drtivá v?tšina do soušské sít?. Do první šance utkání se dostali domácí v 10. minut?, Hanus ješt? st?elu vyráží. V 16. min. zahrávali Soušští p?ímý volný kop z levé strany h?išt?, Veselý pálí mimo branku. Ve 21. min. domácí otevírají skóre utkání. To domácí hrá? posílá st?ílený centr z pravé strany h?išt? do pokutového území na nabíhajícího spoluhrá?e, který s p?ehledem zakon?uje – 1:0. Ve 30. minut? pálí úto?ník domácích, jehož st?elu sráží bek hostí a mí? si našel cestu pod t?lem Hanuse do branky – 2:0. O dv? minuty pozd?ji kon?í další te?ovaná st?ela za zády soušského branká?e – 3:0. O n?kolik minut pozd?ji (ve 35. min.) vst?elují mladíci Teplic ?tvrtou branku do sít? hostí bez v?tšího odporu – 4:0. Soušští se dostali do šance ve 42. min., kdy po levé stran? unikl Vodi?ka, který poslal centr na nabíhajícího Leibla, ale branká? domácích v?asným vyb?hnutím st?elu kryje. Do šaten odcházeli spokojení domácí.

Sobota, 05 Květen 2012 21:17

Autor: Martin Kovařík – fkteplice.cz

Teplice B - Souš 9:1 (4:0)

Branky: 21., 35, 48. 58., 78. a 80. Kalivoda, 30.Česlák, 32.Hlaváček, 50.Verbíř ml. - 62.Jung.

Nevídanou kanonádu viděli diváci v Dubí - Pozorce na zápase Teplice B - Souš. Domácí totiž svému sokovi uštědřili hned devět ran a pouze jedenkrát inkasovali. Největší podíl na výhře měl šesti zásahy David Kalivoda.

Už v desáté minutě se do úniku dostal Hlaváček, jenže levačkou hostujícího brankáře neprostřelil. To se povedlo až z voleje Kalivodovi po centru Verbíře, zkušený záložník tím odstartoval své galapředstavení.

Po půlhodině hry dostal uzdravený Tomáš Česlák míč mezi obránce a levačkou se štěstím rozvlnil síť podruhé. Hned za dvě minuty to bylo 3:0, když Hlaváček z dorážky zvýšil tečovanou ranou. O další tři minuty později přidal čtvrtý gól David Kalivoda, který pronikl za obranu a suverénně prostřelil Hanuse.